Gå til hovedindhold

SG ARMATUREN StripLine 1,8m Hvid profil hjørne - uden LED strip og driver

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021983914361
Pris fra 570 krtil 805 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 559 kr 20. maj

Sammenlign priser på SG ARMATUREN StripLine 1,8m Hvid profil hjørne - uden LED strip og driver og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 570 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
StripLine profil til hjrne, 1,8 meter, hvid
570 kr
Til butik
StripLine profil til hjrne, 1,8 meter, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: WATTOO.DK Mrker SG Armaturen
EAN: 7021983914361
Varenr.: 7857040041
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN StripLine 1,8m Hvid profil hjørne - uden LED strip og driver
570 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG StripLine 1,8m LED skinne til hjørne, hvid
609 kr
Til butik
SG StripLine 1,8m LED skinne til hjørne, hvid billede

Produktinformation

LED skinne på 1,8 m til hjørner fra norske SG SG har lavet fire forskellige LED skinner til StripLine LED båndene, som er til både inde- og udendørsbrug. De forskellige profiler du kan vælge imellem, er til overflademontering, hjørnemontering, indbygget m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: white
Størrelse: 42x16x1800 mm
EAN: 7021983914361
Varenr.: 6257914367
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stripline Profil Hjørne 1,8M Hvit In/Out
629,45 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stripline profil hjørne 1,8m hvit in/out
650 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG StripLine LED skinne, hjørne, hvid
665 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG StripLine 1,8m LED skinne til hjørne, hvid
665 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stripline 1,8m hvid profil hjørne
719 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG StripLine 1,8m LED skinne til hjørne, hvid
805 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN StripLine 1,8m Hvid profil hjørne - uden LED strip og driver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN StripLine 1,8m Hvid profil hjørne - uden LED strip og driver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK570 kr570 krKøb
2CS MEGASTORE DK570 kr609 krKøb
3LavprisEl609 kr609 krKøb
4Billigelogvvs.dk629,45 kr629,45 krKøb
5MaintainIt650 kr650 krKøb
6BilligVVS DK665 kr665 krKøb
7Greenline665 kr665 krKøb
8Elvvs.dk719 kr719 krKøb
9LavprisVVS805 kr805 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG ARMATUREN StripLine 1,8m Hvid profil hjørne - uden LED strip og driver

PriceData har fulgt prisen på SG ARMATUREN StripLine 1,8m Hvid profil hjørne - uden LED strip og driver i 181 dage. Laveste pris i perioden er 558 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 580 kr.

Den nuværende pris på 570 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for SG ARMATUREN StripLine 1,8m Hvid profil hjørne - uden LED strip og driver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for SG ARMATUREN StripLine 1,8m Hvid profil hjørne - uden LED strip og driver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026570 kr
24. maj 2026569,86 kr
23. maj 2026570 kr
21. maj 2026569,86 kr10,86 kr (2%)
20. maj 2026559 kr10,86 kr (2%)
13. maj 2026569,86 kr
12. maj 2026569 kr
7. maj 2026569,86 kr1,14 kr (0%)
6. maj 2026571 kr1,14 kr (0%)
23. apr. 2026569,86 kr1,14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret