Gå til hovedindhold

SG Armaturen StripLine 5m, 9W/m, 2700K, med 2x5m kabel, IP54

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021983914057
Pris fra 881 krtil 1.199 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 318 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på StripLine 5m, 9W/m, 2700K, med 2x5m kabel, IP54 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 881 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN StripLine 5m 827lm/m 2700K Ra>90
881 kr
Til butik
SG ARMATUREN StripLine 5m 827lm/m 2700K Ra>90 billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Strips & Lysbånd
Farve: 1
Artikel nr.: 391405
EAN: 7021983914057
Varenr.: 7631104
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG StripLine 9W LED bånd á 5 m, 2700K
882 kr
Til butik
SG StripLine 9W LED bånd á 5 m, 2700K billede

Produktinformation

LED bånd med 2700K fra norske SG StripLine båndet med LED har en farvetemperatur på 2700K og måler B1,2 cm x 5 meter. Båndet udgiver et godt lys der spredes 120° og er IP54-klassificeret. Båndet er forsynet med monteringstape på bagsiden og forudinstaller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: white
Størrelse: 5 m x 12 mm x 3.2 mm
EAN: 7021983914057
Varenr.: 6257914053
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
StripLine 5m, 9W/m, 2700K, med 2x5m kabel, IP54
913 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STRIPLINE 5M 9W/M 2700K M/2X5M KABEL
953,69 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stripline 5m 9w/m 2700k m/2x5m kabel
1.026,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG StripLine 9W LED bånd á 5 m, 2700K
1.125 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stripline 5m 9w/m 2700k med 2x5m kabel
1.183 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG StripLine 9W LED bånd á 5 m, 2700K
1.199 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG StripLine 9W LED strip á 5 m, 2700K
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StripLine 5m, 9W/m, 2700K, med 2x5m kabel, IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StripLine 5m, 9W/m, 2700K, med 2x5m kabel, IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK881 kr920 krKøb
2LavprisEl882 kr882 krKøb
3WATTOO.DK913 kr913 krKøb
4EL-GROSSISTEN953,69 kr953,69 krKøb
5MaintainIt1.026,25 kr1.026,25 krKøb
6LavprisVVS1.125 kr1.125 krKøb
7Elvvs.dk1.183 kr1.183 krKøb
8BilligVVS DK1.199 kr1.199 krKøb
9Greenline1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StripLine 5m, 9W/m, 2700K, med 2x5m kabel, IP54

PriceData har fulgt prisen på StripLine 5m, 9W/m, 2700K, med 2x5m kabel, IP54 i 146 dage. Laveste pris i perioden er 878 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 886 kr.

Den nuværende pris på 881 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for StripLine 5m, 9W/m, 2700K, med 2x5m kabel, IP54. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for StripLine 5m, 9W/m, 2700K, med 2x5m kabel, IP54 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026881 kr1 kr (0%)
5. maj 2026882 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026881 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026882 kr16 kr (2%)
23. apr. 2026898 kr16 kr (2%)
8. mar. 2026882 kr6 kr (1%)
3. feb. 2026888 kr10 kr (1%)
29. jan. 2026878 kr11 kr (1%)
24. jan. 2026889 kr7 kr (1%)
23. jan. 2026896 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret