Gå til hovedindhold

SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021983914026
Pris fra 241 krtil 309 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (22% besparelse)

Sammenlign priser på SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 241 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90
241 kr
Til butik
SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90 billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Strips & Lysbånd
Farve: 1
Artikel nr.: 391402
EAN: 7021983914026
Varenr.: 7305817
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
StripLine 1,8m, 9W/m, 3000K, med 2m kabel, IP54
242 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG StripLine 9W LED bånd á 1,8 m, 3000K
243 kr
Til butik
SG StripLine 9W LED bånd á 1,8 m, 3000K billede

Produktinformation

LED bånd med 3000K fra norske SG StripLine båndet med LED har en farvetemperatur på 3000K og måler B1,2 cm x 1,8 meter. Båndet udgiver et godt lys der spredes 120° og er IP54-klassificeret. Båndet er forsynet med monteringstape på bagsiden og forudinstall...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: white
Størrelse: 1.8 m x 12 mm x 3.2 mm
EAN: 7021983914026
Varenr.: 6257914024
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STRIPLINE 1,8M 9W/M 3000K M/2M KABEL
244,21 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stripline 1,8M 9W/M 3000K M/2M Kabel
259,74 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stripline 1,8m 9w/m 3000k m/2m kabel
267,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG StripLine 9W LED bånd á 1,8 m, 3000K
275 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG StripLine 9W LED strip á 1,8 m, 3000K
275 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG StripLine 9W LED bånd á 1,8 m, 3000K
279 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stripline 1,8m 9w/m 3000k med 2m kabel
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK241 kr280 krKøb
2WATTOO.DK242 kr242 krKøb
3LavprisEl243 kr243 krKøb
4EL-GROSSISTEN244,21 kr244,21 krKøb
5Billigelogvvs.dk259,74 kr259,74 krKøb
6MaintainIt267,5 kr267,5 krKøb
7BilligVVS DK275 kr275 krKøb
8Greenline275 kr275 krKøb
9LavprisVVS279 kr279 krKøb
10Elvvs.dk309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90

PriceData har fulgt prisen på SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 241 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 241 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for SG ARMATUREN StripLine 1,8m 914lm/m 3000K Ra>90 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. jan. 2026241 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026242 kr1 kr (0%)
23. jan. 2026243 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026244 kr1 kr (0%)
21. jan. 2026245 kr1 kr (0%)
19. jan. 2026246 kr1 kr (0%)
8. jan. 2026247 kr4 kr (2%)
3. jan. 2026243 kr1 kr (0%)
1. jan. 2026242 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret