Gå til hovedindhold

SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989012610
Pris fra 764 krtil 932,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 168,5 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 667 kr 10. apr.

Sammenlign priser på SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 764 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN JUNISTAR ISOSAFE DTW HVID 2x6W - PROFESSIONEL
764 kr
Til butik
SG ARMATUREN JUNISTAR ISOSAFE DTW HVID 2x6W - PROFESSIONEL billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: 901261
EAN: 7021989012610
Varenr.: 5013595
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid
764 kr
Til butik
SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid billede

Produktinformation

Enkel eller dobbelt downlight for indendørsbrug med 42° lysspredningsvinkel og patentert 30° trinløst vip i alle retninger. Velegnet til alle rum, inklusiv badeværelser. Produceret i trykstøbt aluminium i børstet stål eller pulverlakeret hvid eller sort med klart frontglas. Integreret, effektiv LED-chip med god lyskvalitet. Dæmpbar med fasedæmp. Vi anbefaler LEDDim 200, LEDDim 400 og LEDDim Smart. Med DimToWarm-varianter kan du dæmpe lyset fra 2800 Kelvin til 2000 Kelvin og skabe stemningsfyldt, dæmpet belysning. Vore IsoSafe-produkter kan monteres uden værktøj direkte i isoleringen. Hurtigklemmer på kabel mellem driver og downlight gør, at driveren kan installeres og kobles færdig, før loftet males. Mulighed for viderekobling. Huldiameter Ø83mm.

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 901261
EAN: 7021989012610
Varenr.: 2753277
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Isosafe indbygningsspot, hvid
798 kr
Til butik
SG Armaturen Junistar Isosafe indbygningsspot, hvid billede

Produktinformation

Fleksibel indbygningsspot til stilfuld belysning i hjemmet Drømmer du om belysning, der både kan tilpasses dine behov og fremhæver rummets detaljer? Med denne hvide indbygningsspot fra Junistar-serien får du en løsning, der forener funktionalitet med et e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 95x56x175 mm (indbygningsdiameter 83 mm, indbygnin
EAN: 7021989012610
Varenr.: 6242012614
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Isosafe indbygningsspot, hvid
798 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Isosafe indbygningsspot, hvid
798 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Isosafe indbygningsspot, hvid
798 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GYRO ISOSAFE DTW HVID 2x6W
819 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Downlight Junistar Isosafe LED, 2 x 7W DTW, hvid - SG Armaturen
838 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Junistar isosafe dtw hvid 2x6w
932,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK764 kr803 krKøb
2Proshop DK764 kr803 krKøb
3BilligVVS DK798 kr798 krKøb
4Greenline798 kr798 krKøb
5LavprisEl798 kr798 krKøb
6LavprisVVS798 kr798 krKøb
7Elvvs.dk819 kr819 krKøb
8WATTOO.DK838 kr838 krKøb
9MaintainIt932,5 kr932,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 667 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 838 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 760 kr.

Den nuværende pris på 764 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for SG Armaturen Junistar Square IsoSafe indbygningsspot DimToWarm 2x7W LED 2000-2800K Ra>95, mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026764 kr26 kr (3%)
5. maj 2026790 kr47 kr (6%)
14. apr. 2026743 kr76 kr (11%)
10. apr. 2026667 kr3 kr (0%)
9. apr. 2026670 kr3 kr (0%)
8. apr. 2026673 kr3 kr (0%)
7. apr. 2026676 kr3 kr (0%)
6. apr. 2026679 kr3 kr (0%)
5. apr. 2026682 kr3 kr (0%)
4. apr. 2026685 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret