Gå til hovedindhold

SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989012511
Pris fra 389 krtil 482,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 93,5 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Gyro Square 54 DimTOwarm Indbygningsspot 6W LED, Hvid
389 kr
Til butik
SG Gyro Square 54 DimTOwarm Indbygningsspot 6W LED, Hvid billede

Produktinformation

SG Armaturen er et norsk firma, der har fokus på et smukt design og let montering af deres produkter. SG Armaturen har en høj standard og yder derfor 5 års garanti på fabrikationsfejl.Gyro Square er et flot, firkantet indbygningsspot der er fremstillet i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 95x95x56 mm
EAN: 7021989012511
Varenr.: 6242012511
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W
389 kr
Til butik
SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W billede

Produktinformation

Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W Produkt beskrivelse: Flot downlight til indendørs brug med 30 graders 360 graders trinløst vip. Montering direkte i isoleringen. integreret effektivt LED chip med DimtoWarm 2800K-2000K via dæmpbar fasedæmp eller DALI driver(Ikke Isosafe). Udført i trykstøbt pulverlakeret aluminum eller børstet...

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 901251
EAN: 7021989012511
Varenr.: 2753285
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Gyro Square 54 DimTOwarm Indbygningsspot 6W LED, Hvid
429 kr
Til butik
SG Gyro Square 54 DimTOwarm Indbygningsspot 6W LED, Hvid billede

Produktinformation

Gyro Square er et flot, firkantet indbygningsspot der er fremstillet i aluminium og kan monteres direkte i isoleringen. Spottet har en total indbygningshøjde på 54 mm. Gyro har indbygget LED lyskilde på 6W og leveres inkl. driver. Lyskilden har den specie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 95x95x56 mm
EAN: 7021989012511
Varenr.: 6242012511
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JUNISTAR SQ ISOSAFE DTW HVID 6W
431,93 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gyro Sq Isosafe Dtw Hvid 6w
432 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Junistar Sq Isosafe Dtw Hvid 6W
463,69 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Junistar sq isosafe dtw hvid 6w
482,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl389 kr389 krKøb
2Proshop DK389 kr428 krKøb
3BilligVVS DK429 kr429 krKøb
4EL-GROSSISTEN431,93 kr431,93 krKøb
5Elvvs.dk432 kr432 krKøb
6Billigelogvvs.dk463,69 kr463,69 krKøb
7MaintainIt482,5 kr482,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W i 138 dage. Laveste pris i perioden er 385 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 393 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for SG Armaturen Junistar Square IsoSafe DimToWarm Mat-Hvid 6W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026389 kr4 kr (1%)
24. jan. 2026385 kr20 kr (5%)
15. jan. 2026405 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret