Gå til hovedindhold

SG Armaturen Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989025900
Pris fra 909 krtil 1.256 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 347 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 881 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 909 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid
909 kr
Til butik
Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: WATTOO.DK Mrker SG Armaturen
EAN: 7021989025900
Varenr.: 7857021471
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Junistar Lux Square 2 indbygningsspot, 2700K, hvid
-18%939 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Junistar Lux Square 2 indbygningsspot, 2700K, hvid billede

Produktinformation

Enkelt eller dobbelt downlight til indendørs brug. Junistar Lux Square har et harmonisk og flimmerfrit lys med fremragende farvegengivelse. Patenteret 30 graders trinløst vip i alle retninger og 10 års garanti. Leveres med en ny koblingsboks, der giver be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: white
Størrelse: 175x95x50 mm
EAN: 7021989025900
Varenr.: 6242025902
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Junistar Lux Square 2 indbygningsspot, 2700K, hvid
999 kr
Til butik
SG Junistar Lux Square 2 indbygningsspot, 2700K, hvid billede

Produktinformation

2 firkantet LED indbygningsspot i god kvalitet 2 firkantedet downlight spot fra SG giver den ideelle belysning og stemning i hele hjemmet, inde såvel som ude. Spottet er trykstøbt og efterfølgende pulverlakeret i hvid aluminium, hvilket giver det en mat o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 175x95x50 mm
EAN: 7021989025900
Varenr.: 6242025902
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid
1.022 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Junistar Lux Square 2x Hvid 2700K
1.061,53 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Junistar lux square 2x hvid 2700k
1.175 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Junistar Lux Square 2 indbygningsspot, 2700K, hvid
1.256 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK909 kr909 krKøb
2LavprisVVS939 kr939 krKøb
3Greenline999 kr999 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.022 kr1.022 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.061,53 kr1.061,53 krKøb
6Elvvs.dk1.175 kr1.175 krKøb
7BilligVVS DK1.256 kr1.256 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid

PriceData har fulgt prisen på Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid i 142 dage. Laveste pris i perioden er 881 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 957 kr.

Den nuværende pris på 909 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Downlight Junistar Lux Square 2x7W 2700K, 1080 lumen, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. mar. 2026909 kr28 kr (3%)
17. mar. 2026881 kr28 kr (3%)
16. mar. 2026909 kr28 kr (3%)
14. mar. 2026881 kr28 kr (3%)
13. mar. 2026909 kr21 kr (2%)
12. mar. 2026930 kr49 kr (6%)
10. mar. 2026881 kr49 kr (5%)
25. feb. 2026930 kr39 kr (4%)
16. feb. 2026969 kr1 kr (0%)
14. feb. 2026970 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret