Gå til hovedindhold

Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker

BloomingvilleSkåleEAN: 5711173245130
Pris fra 139 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Jules dyb tallerken 22 cm Multi
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Jules dyb tallerken 22 cm Multi billede

Produktinformation

Bloomingville Jules dyb tallerken 22 cm Multi

Produktspecifikationer

Kategori: Serveringsskåle
EAN: 5711173245130
Varenr.: 42460-01
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jules Tallerken Dyb, Grå, Stentøj
169 kr
Til butik
Jules Tallerken Dyb, Grå, Stentøj billede

Produktinformation

Jules dyb tallerken i stentøj med reaktiv glasur - 800 ml Jules dybe tallerken fra Bloomingville kombinerer funktionalitet med et kunstnerisk udtryk. Den reaktive glasur skaber et levende farvespil i blå nuancer og varme toner, som giver hver tallerken...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkken | Køkkenartikler | Køkkenservice
EAN: 5711173245130
Varenr.: 1491565
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker
199 kr
Til butik
Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker billede

Produktinformation

Fra det anerkendte mærke Bloomingville præsenteres skålen ´Jules´, en fryd for øjet og et praktisk element i ethvert køkken eller spisebord. Denne skål er fremstillet af høj kvalitets stentøj, kendt for sin holdbarhed og evne til at modstå hverdagens brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skåle og fade
Farve: Multi
EAN: 5711173245130
Varenr.: 26445
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jules Tallerken Dyb, Blå, Stentøj, D22xH5 cm
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK139 kr188 krKøb
2Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør169 kr169 krKøb
3Likehome.dk199 kr199 krKøb
4Rikki Tikki Shop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker

PriceData har fulgt prisen på Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Jules Ø22 cm stentøj multi glasur 800 ml mikrobølge- og opvaskemaskinesikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026139 kr10 kr (8%)
1. jun. 2026129 kr12,46 kr (9%)
31. maj 2026141,46 kr12,46 kr (10%)
24. apr. 2026129 kr10 kr (7%)
23. apr. 2026139 kr10 kr (8%)
14. apr. 2026129 kr20 kr (13%)
13. apr. 2026149 kr10 kr (6%)
11. apr. 2026159 kr10 kr (7%)
25. feb. 2026149 kr7 kr (5%)
18. feb. 2026142 kr57 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret