Gå til hovedindhold

Keramik-/serveringsskål Bloomingville Sandrine grå Ø15xH8 cm stentøj

BloomingvilleSkåleEAN: 5711173138395
Pris fra 97,3 krtil 124 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26,7 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Keramik-/serveringsskål Bloomingville Sandrine grå Ø15xH8 cm stentøj og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.3 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Skål "Sandrine" Grå, Stentøj - Bloomingville Ø: 15 cm
-30%97,3 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skål "Sandrine" Grå, Stentøj - Bloomingville Ø: 15 cm billede

Produktinformation

Mål: H: 8 cm, Dia: 15 cm Materiale: Keramik, Stentøj Skål "Sandrine i gråt stentøj fra Bloomingville. Skålen er af keramik og har en fin mørk kant i toppen. Skålen er håndlavet og kan derfor godt variere i glasuren.

Produktspecifikationer

Kategori: Skåle
EAN: 5711173138395
Varenr.: 8326
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Sandrine skål lysegrå
-34%99 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sandrine Skål, Natur, Stentøj
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sandrine Skål, Natur, Stentøj billede

Produktinformation

Sandrine skål i natur stentøj - elegant design Dette smukke sandrine skål i natur stentøj kombinerer funktionalitet med stilfuldt design. Med dimensionerne D15cm H8cm er det perfekt til servering af salater, snacks og tilbehør, og det tidløse design pas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkken | Borddækning
EAN: 5711173138395
Varenr.: 1491442
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Sandrine Skål, Natur, Stentøj, D15xH8 cm
-23%114 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keramik-/serveringsskål Bloomingville Sandrine grå Ø15xH8 cm stentøj
-22%124 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keramik-/serveringsskål Bloomingville Sandrine grå Ø15xH8 cm stentøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keramik-/serveringsskål Bloomingville Sandrine grå Ø15xH8 cm stentøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mostersskur.dk97,3 kr97,3 krKøb
2KitchenTime DK99 kr148 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør99 kr99 krKøb
4Rikki Tikki Shop114 kr114 krKøb
5Likehome.dk124 kr124 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keramik-/serveringsskål Bloomingville Sandrine grå Ø15xH8 cm stentøj

PriceData har fulgt prisen på Keramik-/serveringsskål Bloomingville Sandrine grå Ø15xH8 cm stentøj i 132 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 97,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 97,3 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Keramik-/serveringsskål Bloomingville Sandrine grå Ø15xH8 cm stentøj. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Keramik-/serveringsskål Bloomingville Sandrine grå Ø15xH8 cm stentøj de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202697,3 kr2,3 kr (2%)
19. mar. 202695 kr2,3 kr (2%)
18. mar. 202697,3 kr2,3 kr (2%)
15. mar. 202695 kr2,3 kr (2%)
14. mar. 202697,3 kr2,3 kr (2%)
24. feb. 202695 kr2,3 kr (2%)
23. feb. 202697,3 kr2,3 kr (2%)
7. feb. 202695 kr2,3 kr (2%)
6. feb. 202697,3 kr2,3 kr (2%)
23. jan. 202695 kr2,3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret