Gå til hovedindhold

Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm

House DoctorSkåleEAN: 5707644321151
Pris fra 49 krtil 60 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 8. maj

Sammenlign priser på Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Rustic skål 14 cm
-25%49 kr
Før 64,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Rustic skål 14 cm billede

Produktinformation

House Doctor Rustic skål 14 cm

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Morgenmadsskåle
EAN: 5707644321151
Varenr.: 23722-01
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm
55 kr
Til butik
Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm billede

Produktinformation

House Doctor præsenterer stolt skålen fra deres populære Rustic-serie, et stykke keramik, der bringer en skøn og rustik sommerstemning til dit bord. Med sin delikate glasering, som smukt sammenfletter grå og blå toner, tilføjer skålen både stemning og per...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Service
Farve: Grå/Blå
EAN: 5707644321151
Varenr.: 22909
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
House Doctor Skål, "Rustic" Grå/Blå
59,95 kr
Til butik
House Doctor Skål, "Rustic" Grå/Blå billede

Produktinformation

Rustic-skålen fra House Doctor giver dit bord masser af stemning og personlighed. Glaseringen er holdt i grå og blå toner, der smelter sammen i et rustikt look. Skålen tåler både opvaskemaskine og mikrobølgeovn.

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Borddækning
EAN: 5707644321151
Varenr.: 37068
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Rustic Skål, grå/blå Mellem
-8%60 kr
Før 64,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
House Doctor - Rustic skål 14x4,5cm
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK49 kr98 krKøb
2Likehome.dk55 kr55 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk59,95 kr59,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop60 kr60 krKøb
5Pindhus.dk60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Keramisk serveringsskål House Doctor Rustic grå/blå Ø14 x H4,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202649 kr1 kr (2%)
29. maj 202648 kr8 kr (20%)
8. maj 202640 kr4 kr (9%)
7. maj 202644 kr4 kr (10%)
25. apr. 202640 kr3 kr (7%)
20. apr. 202643 kr3 kr (8%)
19. apr. 202640 kr4 kr (9%)
18. apr. 202644 kr4 kr (10%)
13. apr. 202640 kr5 kr (11%)
11. apr. 202645 kr5 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret