Gå til hovedindhold

Serveringsskål Bloomingville Jules i stentøj med flerfarvet glasur Ø13 cm

BloomingvilleSkåleEAN: 5711173245147
Pris fra 72,19 krtil 139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 66,81 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,5 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Serveringsskål Bloomingville Jules i stentøj med flerfarvet glasur Ø13 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72.19 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Jules Skål, Blå, Stentøj
72,19 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Jules Skål, Blå, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skåle
Farve: 1
Artikel nr.: 82046910
EAN: 5711173245147
Varenr.: 24929736
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jules Skål, Grå, Stentøj D13xh6 Cm 300 Ml
-29%99 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Jules morgenmadsskål 13 cm Multi
-23%99 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jules Skål, Blå, Stentøj, D13xH6 cm
129 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Serveringsskål Bloomingville Jules i stentøj med flerfarvet glasur Ø13 cm
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Jules i stentøj med flerfarvet glasur Ø13 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Jules i stentøj med flerfarvet glasur Ø13 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK72,19 kr111,19 krKøb
2Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør99 kr99 krKøb
3KitchenTime DK99 kr148 krKøb
4Rikki Tikki Shop129 kr129 krKøb
5Likehome.dk139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Serveringsskål Bloomingville Jules i stentøj med flerfarvet glasur Ø13 cm

PriceData har fulgt prisen på Serveringsskål Bloomingville Jules i stentøj med flerfarvet glasur Ø13 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 59,5 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 72,19 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Jules i stentøj med flerfarvet glasur Ø13 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Jules i stentøj med flerfarvet glasur Ø13 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202672,19 kr23,81 kr (25%)
3. maj 202696 kr3 kr (3%)
2. maj 202699 kr3 kr (3%)
1. maj 202696 kr3 kr (3%)
30. apr. 202699 kr3 kr (3%)
27. apr. 202696 kr7 kr (8%)
26. apr. 202689 kr10 kr (10%)
25. apr. 202699 kr10 kr (11%)
24. apr. 202689 kr10 kr (10%)
23. apr. 202699 kr10 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret