Gå til hovedindhold

Serveringsskål Bloomingville Jules håndlavet stentøj multi glasur Ø17,5 cm 750 ml

BloomingvilleSkåleEAN: 5711173253777
Pris fra 108,63 krtil 199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 90,37 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Serveringsskål Bloomingville Jules håndlavet stentøj multi glasur Ø17,5 cm 750 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108.63 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Jules Skål, Blå, Stentøj
108,63 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Jules Skål, Blå, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skåle
Farve: 1
Artikel nr.: 82046915
EAN: 5711173253777
Varenr.: 24929739
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Jules serveringsskål 17,5 cm Multi
-25%149 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jules Skål, Grå, Stentøj D17,5xh5,5 Cm 750 Ml
-20%159 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Serveringsskål Bloomingville Jules håndlavet stentøj multi glasur Ø17,5 cm 750 ml
199 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jules Skål, Blå, Stentøj, D17,5xH5,5 cm
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Jules håndlavet stentøj multi glasur Ø17,5 cm 750 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Jules håndlavet stentøj multi glasur Ø17,5 cm 750 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK108,63 kr147,63 krKøb
2KitchenTime DK149 kr198 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør159 kr159 krKøb
4Likehome.dk199 kr199 krKøb
5Rikki Tikki Shop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Serveringsskål Bloomingville Jules håndlavet stentøj multi glasur Ø17,5 cm 750 ml

PriceData har fulgt prisen på Serveringsskål Bloomingville Jules håndlavet stentøj multi glasur Ø17,5 cm 750 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 108,63 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 108,63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Jules håndlavet stentøj multi glasur Ø17,5 cm 750 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Jules håndlavet stentøj multi glasur Ø17,5 cm 750 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026108,63 kr40,37 kr (27%)
2. maj 2026149 kr10 kr (6%)
28. apr. 2026159 kr10 kr (7%)
24. apr. 2026149 kr10 kr (6%)
23. apr. 2026159 kr10 kr (7%)
13. apr. 2026149 kr10 kr (6%)
11. apr. 2026159 kr10 kr (7%)
23. mar. 2026149 kr10 kr (6%)
22. mar. 2026159 kr10 kr (7%)
18. mar. 2026149 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret