Gå til hovedindhold

Serveringsskål Bloomingville Eris hvid marmor Ø20,5 × H11,5 cm - frugt, salat og dekorativ borddækning

BloomingvilleSkåleEAN: 5711173263738
Pris fra 389,95 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 109,05 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 384 kr 1. maj

Sammenlign priser på Serveringsskål Bloomingville Eris hvid marmor Ø20,5 × H11,5 cm - frugt, salat og dekorativ borddækning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Eris Opsats - Hvid - Marmor
389,95 kr
Til butik
Bloomingville - Eris Opsats - Hvid - Marmor billede

Produktinformation

Eris opsatsen fra Bloomingville kombinerer enkelhed med elegance i et næsten trofælignende design,...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|indretning|lysestager og stearinlys
EAN: 5711173263738
Varenr.: 661332
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Eris Opsats, Hvid, Marmor, D20,5xH11,5 cm
-23%422 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Eris Opsats, Hvid, Marmor, D20,5xH11,5 cm billede

Produktinformation

Eris er en enkel og elegant opsats i næsten trofælignende design lavet af hvid marmor. Den høje stilk løfter skålen op og hjælper dig med at skabe en luftig og elegant borddækning eller fungere som en dekorativ skål på køkkenbordet. Uanset om du placerer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Hvid
EAN: 5711173263738
Varenr.: BLO82050489
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Eris marmorskål på fod Ø20,5 cm Hvid
-19%445 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Serveringsskål Bloomingville Eris hvid marmor Ø20,5 × H11,5 cm - frugt, salat og dekorativ borddækning
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Eris hvid marmor Ø20,5 × H11,5 cm - frugt, salat og dekorativ borddækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Eris hvid marmor Ø20,5 × H11,5 cm - frugt, salat og dekorativ borddækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk389,95 kr389,95 krKøb
2Rikki Tikki Shop422 kr422 krKøb
3KitchenTime DK445 kr494 krKøb
4Likehome.dk499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Serveringsskål Bloomingville Eris hvid marmor Ø20,5 × H11,5 cm - frugt, salat og dekorativ borddækning

PriceData har fulgt prisen på Serveringsskål Bloomingville Eris hvid marmor Ø20,5 × H11,5 cm - frugt, salat og dekorativ borddækning i 182 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 377 kr.

Den nuværende pris på 389,95 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Eris hvid marmor Ø20,5 × H11,5 cm - frugt, salat og dekorativ borddækning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Eris hvid marmor Ø20,5 × H11,5 cm - frugt, salat og dekorativ borddækning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026389,95 kr21,05 kr (5%)
3. jun. 2026411 kr27 kr (7%)
1. maj 2026384 kr5,95 kr (2%)
30. apr. 2026389,95 kr
29. apr. 2026389 kr
28. apr. 2026389,95 kr5,95 kr (2%)
13. apr. 2026384 kr5,95 kr (2%)
11. apr. 2026389,95 kr
24. mar. 2026389 kr
23. mar. 2026389,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret