Gå til hovedindhold

Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla

SödahlSengetøjEAN: 5722000380429
Pris fra 378 krtil 599,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 221,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
COLOUR BLOCK Sengetøj - 140x200 cm - Pink
378 kr
Til butik
COLOUR BLOCK Sengetøj - 140x200 cm - Pink billede

Produktinformation

Skab et moderne og personligt udtryk i soveværelset med Colour Block sengesættet fra Södahl. Det grafiske design med tydelige farvefelter giver et stilrent og nutidigt look, hvor farverne spiller smukt sammen og skaber et roligt, flot og farverigt helheds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Södahl
Kategori: Bomuldssatin
Farve: Pink
Størrelse: 140x200cm
EAN: 5722000380429
Varenr.: 9561
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla
599,95 kr
Til butik
Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla billede

Produktinformation

Dynebetræk: 140x200 cm Pudebetræk: 1 stk. á 60x63 cm Materiale: 100% bomuldssatin Vævning: Ekstra fin 215TC satinvævet (Thread count = antal tråde pr. kvadrattomme) Farve: Lilla Design: Colour Block Brand: Södahl Lukning: Dyne- og pudebetræk med

Produktspecifikationer

Mærke: Södahl
Kategori: Sengetøj
EAN: 5722000380429
Varenr.: 38042-1
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Södahl - Sengetøj 140x200 Colour Block Lavender
599,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Home Feeling378 kr378 krKøb
2Dynezonen599,95 kr599,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla

PriceData har fulgt prisen på Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla i 98 dage. Laveste pris i perioden er 378 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 599,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 489 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Sengetøj 140x200 cm - 100% bomuldssatint - Södahl Colour Block - Lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026378 kr221,95 kr (37%)
16. maj 2026599,95 kr221,95 kr (59%)
15. maj 2026378 kr221,95 kr (37%)
14. maj 2026599,95 kr221,95 kr (59%)
16. mar. 2026378 kr221,95 kr (37%)
25. feb. 2026599,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret