Gå til hovedindhold

Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå

SödahlSengetøjEAN: 5722000328087
Pris fra 400 krtil 599,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 199,95 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 286 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 400 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Södahl - Noble Sengetøj 140 x 200 cm Linen blue
-33%400 kr
Før 599,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Södahl - Noble Sengetøj 140 x 200 cm Linen blue billede

Produktinformation

100 % bomuld damaskvævning med praktisk lynlås i pude- og dynebetræk Linen blue Pudebetræk 60 x 63 cm OEKO-TEX STANDARD 100 10.HBD.77946 Hohenstein HTTI Sengetøj 140x200 Noble Linen blue Design: SödahlStørrelse: 140x200 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Södahl
Farve: Blue
EAN: 5722000328087
Varenr.: SO32808
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Södahl NOBLE Sengetøj - flere farver - 140x200 cm - Lyseblå
445 kr
Til butik
Södahl NOBLE Sengetøj - flere farver - 140x200 cm - Lyseblå billede

Produktinformation

Oplev en verden af elegance og komfort med Södahls Noble sengetøjssæt det perfekte valg til dig, der ønsker at bringe luksus ind i hverdagen. Med sit klassiske design og fremragende kvalitet skaber dette sengesæt en hoteloplevelse direkte i dit soveværel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Södahl
Kategori: Bomuldssatin
Farve: Lyseblå
Størrelse: 140x200cm
EAN: 5722000328087
Varenr.: 5199
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå
599,95 kr
Til butik
Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå billede

Produktinformation

Dynebetræk: 140x200 cm Pudebetræk: 1 stk. á 60x63 cm Materiale: 100% damaskvævede bomuldssatin Vævning: Ekstra fin 215TC damaskvævet (Thread count = antal tråde pr. kvadrattomme) Farve: Blå Design: Noble Brand: Södahl Lukning: Dyne- og pudebetræk

Produktspecifikationer

Mærke: Södahl
Kategori: Sengetøj
EAN: 5722000328087
Varenr.: 32808-1

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop400 kr400 krKøb
2Home Feeling445 kr445 krKøb
3Dynezonen599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå

PriceData har fulgt prisen på Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå i 173 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 599,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 380 kr.

Den nuværende pris på 400 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sengetøj 140x200 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026400 kr45 kr (10%)
23. maj 2026445 kr45 kr (11%)
21. maj 2026400 kr100 kr (33%)
10. maj 2026300 kr145 kr (33%)
9. maj 2026445 kr145 kr (48%)
5. maj 2026300 kr145 kr (33%)
4. maj 2026445 kr145 kr (48%)
1. maj 2026300 kr14 kr (5%)
18. apr. 2026286 kr159 kr (36%)
17. apr. 2026445 kr159 kr (56%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret