Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 200 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287238034
Pris fra 859 krtil 1.149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 200 x 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Mørkeblå 200x200 cm Fløjl
859 kr
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 200x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre ved.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkeblåMateriale: Fløjl (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 200 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 200 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 28.9g
EAN: 8720287238034
Varenr.: 601697
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Mørkeblå 200x200 cm Fløjl
879 kr
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 200x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 28.9g
EAN: 8720287238034
Varenr.: 601697
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Mørkeblå 200x200 cm Fløjl
923,78 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Mørkeblå 200x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287238034
Varenr.: 10222395031881
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 200 x 200 cm
-21%1.149 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK859 kr859 krKøb
2Livera DK879 kr948 krKøb
3DesignShoppen923,78 kr923,78 krKøb
4BoligRetning1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 200 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 200 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 1.009 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 953 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 200 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 200 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026859 kr150 kr (15%)
3. maj 20261.009 kr150 kr (17%)
22. apr. 2026859 kr150 kr (15%)
21. apr. 20261.009 kr150 kr (17%)
15. apr. 2026859 kr30 kr (4%)
9. apr. 2026829 kr180 kr (18%)
8. apr. 20261.009 kr180 kr (22%)
31. mar. 2026829 kr180 kr (18%)
30. mar. 20261.009 kr210 kr (26%)
12. mar. 2026799 kr210 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret