Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 180 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287237976
Pris fra 1.019 krtil 1.349 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 330 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 759 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 180 x 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1019 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Mørkeblå 180x200 cm Fløjl
1.019 kr
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 180x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre ved.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkeblåMateriale: Fløjl (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 180 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 180 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.4g
EAN: 8720287237976
Varenr.: 601691
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Mørkeblå 180x200 cm Fløjl
1.039 kr
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 180x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.4g
EAN: 8720287237976
Varenr.: 601691
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Mørkeblå 180x200 cm Fløjl
1.098,24 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Mørkeblå 180x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287237976
Varenr.: 10222400012617
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 180 x 200 cm
-21%1.349 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 180 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 180 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.019 kr1.019 krKøb
2Livera DK1.039 kr1.108 krKøb
3DesignShoppen1.098,24 kr1.098,24 krKøb
4BoligRetning1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 180 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 180 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 759 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 1.019 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 844 kr.

Den nuværende pris på 1.019 kr er 21% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 180 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 180 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.019 kr140 kr (16%)
26. mar. 2026879 kr120 kr (16%)
24. mar. 2026759 kr120 kr (14%)
21. jan. 2026879 kr30 kr (4%)
20. jan. 2026849 kr30 kr (3%)
19. jan. 2026879 kr30 kr (4%)
17. jan. 2026849 kr30 kr (4%)
6. jan. 2026819 kr50 kr (7%)
24. dec. 2025769 kr62 kr (7%)
23. dec. 2025831 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret