Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 180 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287234494
Pris fra 709 krtil 1.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 180 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Mørkeblå 180x200 cm Fløjl
-28%709 kr
Før 987 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 180x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre ved.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkeblåMateriale: Fløjl (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 180 x 25 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 180 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 26.3g
EAN: 8720287234494
Varenr.: 570059
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Mørkeblå 180x200 cm Fløjl
-28%730 kr
Før 1.007 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 180x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 26.3g
EAN: 8720287234494
Varenr.: 570059
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Mørkeblå 180x200 cm Fløjl
757,9 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Mørkeblå 180x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287234494
Varenr.: 10222399619401
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme Mørkeblå 180x200 cm Fløjl
763 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 180 x 200 cm
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 180 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 180 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK709 kr709 krKøb
2Livera DK730 kr799 krKøb
3DesignShoppen757,9 kr757,9 krKøb
4vidaXL DK763 kr763 krKøb
5BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 180 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 180 x 200 cm i 134 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 764 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 180 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 180 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026709 kr30 kr (4%)
4. maj 2026739 kr57 kr (7%)
3. maj 2026796 kr57 kr (8%)
28. apr. 2026739 kr10 kr (1%)
22. apr. 2026729 kr63 kr (8%)
21. apr. 2026792 kr63 kr (9%)
17. apr. 2026729 kr20 kr (3%)
9. apr. 2026709 kr63 kr (8%)
8. apr. 2026772 kr63 kr (9%)
2. apr. 2026709 kr60 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret