Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 80 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287234012
Pris fra 539 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 80 x 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Mørkeblå 80x200 cm Fløjl
-45%539 kr
Før 976 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 80x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre ved.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkeblåMateriale: Fløjl (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 80 x 25 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 80 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 16.6g
EAN: 8720287234012
Varenr.: 747792
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Mørkeblå 80x200 cm Fløjl
-44%559 kr
Før 996 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 80x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 16.6g
EAN: 8720287234012
Varenr.: 747792
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Mørkeblå 80x200 cm Fløjl
564,85 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Mørkeblå 80x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287234012
Varenr.: 10222410858825
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 80 x 200 cm
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK539 kr539 krKøb
2Livera DK559 kr628 krKøb
3DesignShoppen564,85 kr564,85 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 80 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 80 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 608 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 80 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 25 cm / 80 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026539 kr50 kr (8%)
4. maj 2026589 kr90 kr (13%)
3. maj 2026679 kr90 kr (15%)
22. apr. 2026589 kr90 kr (13%)
21. apr. 2026679 kr90 kr (15%)
9. apr. 2026589 kr90 kr (13%)
8. apr. 2026679 kr110 kr (19%)
31. mar. 2026569 kr110 kr (16%)
30. mar. 2026679 kr130 kr (24%)
12. mar. 2026549 kr130 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret