Gå til hovedindhold

Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 130 og 130 mm lange

Pris fra 348 krtil 415,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 67,95 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 130 og 130 mm lange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Selle Royal Grip Nivo Gel 130-130 Håndtag
-21%348 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Selle Royal Grip Nivo Gel 130-130 Håndtag billede

Produktinformation

Nivo Gel er et nyt, komfortfokuseret håndtag fra Selle Royal med et formsprog inspireret af mærkets ikoniske sadler. Grebet er udviklet til at give en gel-lignende fornemmelse, en naturlig håndstilling og afslappet håndledsvinkel i hverdagskørsel. Resulta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Selle Royal
Kategori: Cykelhåndtag
EAN: 8021890648303
Varenr.: SRSG01000A1T000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clarks Vairo rankenėlės Selle Royal Nivo Gel
384 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 130 og 130 mm lange
387 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Selle Royal Grip Nivo Gel 130-130 - Cykelsadel
-1%415,95 kr
Før 420 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Selle Royal Grip Nivo Gel 130-130 - Cykelsadel
-1%415,95 kr
Før 420 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 130 og 130 mm lange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 130 og 130 mm lange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk348 kr348 krKøb
2CS MEGASTORE DK384 kr423 krKøb
3Cykelpartner.dk387 kr387 krKøb
4MAXiPRO415,95 kr415,95 krKøb
5Bikepack.dk415,95 kr415,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 130 og 130 mm lange

PriceData har fulgt prisen på Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 130 og 130 mm lange i 181 dage. Laveste pris i perioden er 348 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 377 kr.

Den nuværende pris på 348 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 130 og 130 mm lange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 130 og 130 mm lange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026348 kr36 kr (9%)
2. jun. 2026384 kr36 kr (10%)
1. jun. 2026348 kr36 kr (9%)
31. maj 2026384 kr36 kr (10%)
25. maj 2026348 kr41 kr (11%)
24. maj 2026389 kr26,95 kr (6%)
20. maj 2026415,95 kr7,95 kr (2%)
16. maj 2026408 kr11 kr (3%)
15. maj 2026397 kr10 kr (3%)
14. maj 2026387 kr39 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret