Gå til hovedindhold

Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift - Cykelreservedele

Pris fra 384 krtil 429 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift - Cykelreservedele og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clarks Vairo rankenėlės Selle Royal Nivo Gel gripshift
384 kr
Til butik
Clarks Vairo rankenėlės Selle Royal Nivo Gel gripshift billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clarks
Kategori: Håndtag og Grips
Farve: 6
Artikel nr.: SR-SG01030A1T000
EAN: 8021890648310
Varenr.: 25429741
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift Håndtag
-5%415 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift Håndtag billede

Produktinformation

Nivo Gel er et komfortorienteret greb fra Selle Royal, inspireret af brandets ikoniske sadelformer. Den gel-lignende dæmpning, den naturlige håndstilling og den afslappede håndledsvinkel gør hverdagskørsel blød og kontrolleret – uden den klistrede

Produktspecifikationer

Mærke: Selle Royal
Kategori: Cykelhåndtag
EAN: 8021890648310
Varenr.: SRSG01030A1T000
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift - Cykelreservedele
420 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Selle Royal Nivo gel håndtag i sæt 90 og 130 mm lange
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift - Cykelreservedele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift - Cykelreservedele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK384 kr423 krKøb
2Cykelexperten.dk415 kr415 krKøb
3MAXiPRO420 kr420 krKøb
4Cykelpartner.dk429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift - Cykelreservedele

PriceData har fulgt prisen på Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift - Cykelreservedele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 384 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 412 kr.

Den nuværende pris på 384 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift - Cykelreservedele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Selle Royal Grip Nivo Gel 130-90 Gripshift - Cykelreservedele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026384 kr36 kr (9%)
20. maj 2026420 kr12 kr (3%)
17. maj 2026408 kr21 kr (5%)
14. maj 2026429 kr21 kr (5%)
13. maj 2026408 kr2 kr (0%)
12. maj 2026410 kr2 kr (0%)
11. maj 2026412 kr2 kr (0%)
10. maj 2026410 kr4 kr (1%)
9. maj 2026414 kr2 kr (0%)
7. maj 2026416 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret