Gå til hovedindhold

Seagate Expansion STKM5000400 - Harddisk - 5 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery

SeagateComputer – tilbehørEAN: 3660619040261
Pris fra 1.297,69 krtil 1.619 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 321,31 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.223 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Seagate Expansion STKM5000400 - Harddisk - 5 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1297.69 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Seagate Expansion STKM5000400 ekstern harddisk 5 TB 25 32 Gen 1 31 Gen 1 Sort
1.297,69 kr
Til butik
Seagate Expansion STKM5000400 ekstern harddisk 5 TB 25 32 Gen 1 31 Gen 1 Sort billede

Produktinformation

Seagate Expansion STKM5000400 Ekstern Harddisk - 5 TB Oplev den ultimative opbevaringsløsning med Seagate Expansion STKM5000400 ekstern harddisk. Med en imponerende kapacitet på 5 TB kan du gemme alle dine filer, billeder og videoer uden besvær. Denne har...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Ekstern Lagerenheder
EAN: 3660619040261
Varenr.: 91673
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Expansion STKM5000400 - Harddisk - 5 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery
1.309 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seagate Expansion Harddisk STKM5000400 5TB USB 3.0
1.310 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Seagate Expansion Portable 5tb Hdd Sort
-12%1.436 kr
Før 1.623,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Expansion - 5TB - Ekstern Harddisk - Sort
1.501 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SEAGATE Expansion Harddisk STKM5000400 5TB USB 3.0
1.576 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern harddisk Seagate Expansion 5 TB USB 3.0 (sort)
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern harddisk Seagate Expansion 5 TB USB 3.0 (sort)
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Expansion STKM5000400 - Harddisk - 5 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Expansion STKM5000400 - Harddisk - 5 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.297,69 kr1.297,69 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.309 kr1.309 krKøb
3CompuMail DK1.310 kr1.310 krKøb
4Dustin DK1.436 kr1.522,25 krKøb
5Proshop DK1.501 kr1.501 krKøb
6Teknikproffset DK1.576 kr1.625 krKøb
7Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
8Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seagate Expansion STKM5000400 - Harddisk - 5 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery

PriceData har fulgt prisen på Seagate Expansion STKM5000400 - Harddisk - 5 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.046 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 1.308 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.197 kr.

Den nuværende pris på 1.297,69 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Seagate Expansion STKM5000400 - Harddisk - 5 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Seagate Expansion STKM5000400 - Harddisk - 5 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.297,69 kr3,69 kr (0%)
29. maj 20261.294 kr3,69 kr (0%)
27. maj 20261.297,69 kr10,69 kr (1%)
26. maj 20261.287 kr10,69 kr (1%)
25. maj 20261.297,69 kr17,69 kr (1%)
24. maj 20261.280 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.288 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.297 kr15 kr (1%)
21. maj 20261.282 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.290 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret