Gå til hovedindhold

Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery

SeagateComputer – tilbehørEAN: 3660619040254
Pris fra 1.091 krtil 1.624 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 533 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1091 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seagate Expansion Harddisk STKM4000400 4TB USB 3.0
1.091 kr
Til butik
Seagate Expansion Harddisk STKM4000400 4TB USB 3.0 billede

Produktinformation

Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Artikel nr.: STKM4000400
EAN: 3660619040254
Varenr.: 999019165
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery
1.133 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SEAGATE Expansion Harddisk STKM4000400 4TB USB 3.0
1.147 kr
Til butik
SEAGATE Expansion Harddisk STKM4000400 4TB USB 3.0 billede

Produktinformation

Bredd: 80 mm, Djup: 115.3 mm, Emballagets bredd: 10.5 cm, Emballagets djup: 14.6 cm, Emballagets höjd: 3.2 cm, Emballagets vikt: 239 g, Fungerar med Chromebook: Ja, Färg: Svart, Gränssnitt: 1 x USB 3.0 - mini-USB typ B, Höjd: 12.6 mm, Kapacitet: 4 TB, Kombinerad med: Seagate Rescue Data Recovery, Lokalisering: Världsomspännande, Medföljande kablar: 1 x USB 3.0-kabel - extern - 45.72 cm, Operativsystem erfordras: Apple MacOS, Microsoft Windows, Strömkälla: USB-buss, Typ av enhet: Hårddisk - extern (portabel), Vikt: 159 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Eksterne harddiske
EAN: 3660619040254
Varenr.: C67435
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern harddisk Seagate Expansion 4 TB USB 3.0 (sort)
1.269 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Expansion - 4TB - Ekstern Harddisk - Sort
1.287 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern harddisk Seagate Expansion 4 TB USB 3.0 (sort)
1.289 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Seagate Expansion Harddisk STKM4000400 4TB USB 3.0
1.349 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Seagate Expansion Portable 4tb Hdd Sort
1.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.091 kr1.091 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.133 kr1.133 krKøb
3Teknikproffset DK1.147 kr1.196 krKøb
4Boligcenter DK1.269 kr1.269 krKøb
5Proshop DK1.287 kr1.287 krKøb
6Vivas DK1.289 kr1.358 krKøb
7Ultrashop1.349 kr1.349 krKøb
8Dustin DK1.624 kr1.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery

PriceData har fulgt prisen på Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery i 182 dage. Laveste pris i perioden er 878 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.024 kr.

Den nuværende pris på 1.091 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Seagate Expansion STKM4000400 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - sort - med Seagate Rescue Data Recovery de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.091 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.099 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.109 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.118 kr13 kr (1%)
25. maj 20261.105 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.113 kr13 kr (1%)
23. maj 20261.100 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.108 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.117 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.126 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret