Gå til hovedindhold

Sea to Summit Self Inflating Delta V Seat (Grøn (OLIVE))

Sea to SummitLiggeunderlagEAN: 9327868081103
Pris fra 211,95 krtil 245 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33,05 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 175 kr 8. maj

Sammenlign priser på Sea to Summit Self Inflating Delta V Seat (Grøn (OLIVE)) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 211.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Self Inflating Delta V Seat
-12%211,95 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Self Inflating Delta V Seat billede

Produktspecifikationer

Kategori: Siddepude
EAN: 9327868081103
Varenr.: 9327868081103
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Self Inflating Delta V Seat
-12%211,95 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nakkepude-shop.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Self Inflating Delta V Seat - olivengrøn - sea to summit
-12%211,95 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seatosummit Self Inflating Delta V Sæde Grøn
219 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Self Inflating Delta V Seat (Grøn (OLIVE))
219 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit S.I. Delta V Seat
219,95 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
S.I. Seat
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Self Inflating Delta V Seat (Grøn (OLIVE)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Self Inflating Delta V Seat (Grøn (OLIVE)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outmore.dk211,95 kr211,95 krKøb
2MAXiPRO211,95 kr211,95 krKøb
3Nakkepude-shop.dk211,95 kr211,95 krKøb
4Sportdres Fiskegrej.dk219 kr219 krKøb
5Friluftsland.dk219 kr219 krKøb
6Pro Outdoor219,95 kr219,95 krKøb
7Outdoor i Centrum245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Self Inflating Delta V Seat (Grøn (OLIVE))

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Self Inflating Delta V Seat (Grøn (OLIVE)) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 211,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Sea to Summit Self Inflating Delta V Seat (Grøn (OLIVE)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Sea to Summit Self Inflating Delta V Seat (Grøn (OLIVE)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026211,95 kr36,95 kr (21%)
8. maj 2026175 kr44,95 kr (20%)
7. maj 2026219,95 kr44,95 kr (26%)
6. maj 2026175 kr44 kr (20%)
27. apr. 2026219 kr20 kr (10%)
22. apr. 2026199 kr20 kr (9%)
8. apr. 2026219 kr
7. apr. 2026219,95 kr
4. apr. 2026219 kr7,05 kr (3%)
20. mar. 2026211,95 kr7,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret