Gå til hovedindhold

Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag

Sea to SummitEAN: 9327868168415
Pris fra 2.139 krtil 3.099,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 960,95 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.114 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2139 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sea To Summit Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe Mat Rain Forest
2.139 kr
Til butik
Sea To Summit Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe Mat Rain Forest billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: STS002905/DBL
EAN: 9327868168415
Varenr.: 1004101612
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Comfort Deluxe selvoppustelig dobbeltmadras - Rain Forest
2.299 kr
Til butik
Sea to Summit Comfort Deluxe selvoppustelig dobbeltmadras - Rain Forest billede

Produktinformation

Komfortabel dobbeltmadras til camping og gæstesengSea to Summit Comfort Deluxe er en selvoppustelig madras i dobbeltbredde, der giver hjemlig komfort på tur eller som ekstra seng i hjemmet. Den store liggeflade på 198 × 132 cm og en tykkelse på 10 cm gør det nemt at finde en behagelig sovestilling for to personer. Overfladen i turkis Rain Forest-farve giver et roligt, indbydende udtryk.Materialer og praktiske detaljerMadrassen er konstrueret med 30D og 75D polyester med TPU-laminering for en robust og stabil liggeflade. Den er let at folde sammen efter brug, og vægten er 4,0 kg, så den er håndterbar i bilen eller til opbevaring. Et reparationssæt medfølger, så du hurtigt kan komme videre, hvis uheldet er ude.Sikker og nem i hverdagenPlacér madrassen tørt og væk fra fugt, og undgå kontakt med ild, varmekilder og skarpe genstande. Med sin selvoppustelige konstruktion og dobbelte størrelse er Comfort Deluxe et oplagt valg til camping, roadtrips og som dobbelt luftmadras til overnattende gæster.Produkttype: Selvoppustelig dobbeltmadrasFarve: Turkis (Rain Forest)Materiale: 30D og 75D polyester med TPU-lamineringAntal personer: 2Længde: 198 cmBredde: 132 cmTykkelse: 10 cmVægt: 4,0 kgMedfølger: ReparationssætEgenskab: Let at folde sammen...

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 8.63g
EAN: 9327868168415
Varenr.: 2101748
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Comfort Deluxe selvoppustelig dobbeltmadras - Rain Forest
2.319 kr
Til butik
Sea to Summit Comfort Deluxe selvoppustelig dobbeltmadras - Rain Forest billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 8.63g
EAN: 9327868168415
Varenr.: 2101748
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag
-8%2.852 kr
Før 3.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag
-8%2.852 kr
Før 3.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag
2.852 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Comfort Deluxe SI Mat Double (Grøn (RAIN FOREST))
3.099 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Comfort Deluxe SI Mat - Double, Rain Forest
3.099,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.139 kr2.139 krKøb
2Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
3Vivas DK2.319 kr2.408 krKøb
4Outmore.dk2.852 kr2.852 krKøb
5MAXiPRO2.852 kr2.852 krKøb
6Soveposesalg.dk2.852 kr2.852 krKøb
7Friluftsland.dk3.099 kr3.099 krKøb
8Pro Outdoor3.099,95 kr3.099,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag i 110 dage. Laveste pris i perioden er 2.114 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 3.100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.183 kr.

Den nuværende pris på 2.139 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Double Rain Forest - Liggeunderlag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.139 kr3 kr (0%)
25. maj 20262.142 kr5 kr (0%)
24. maj 20262.137 kr3 kr (0%)
23. maj 20262.134 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.132 kr6 kr (0%)
17. maj 20262.138 kr3 kr (0%)
16. maj 20262.135 kr2 kr (0%)
15. maj 20262.137 kr4 kr (0%)
14. maj 20262.133 kr2 kr (0%)
13. maj 20262.135 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret