Gå til hovedindhold

Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag

Sea to SummitEAN: 9327868168439
Pris fra 1.248 krtil 1.999,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 751,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.240 kr 22. maj

Sammenlign priser på Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1248 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe Mat Rain Forest
1.248 kr
Til butik
Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe Mat Rain Forest billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: STS002905/RRW
EAN: 9327868168439
Varenr.: 1004101679
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe selvoppustelig madras - Rain Forest, 183 × 64 × 10 cm
-4%1.349 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe selvoppustelig madras - Rain Forest, 183 × 64 × 10 cm billede

Produktinformation

Komfortabel selvoppustelig madras til camping og gæstesengSEA TO SUMMIT Comfort Deluxe giver dig hotel-lignende søvn på turen. Den brede liggeflade på 183 × 64 cm og en tykkelse på hele 10 cm sikrer blød støtte natten igennem. Overfladen i polyester føles behagelig, og den turkisgrønne Rain Forest-farve passer flot ind i teltet eller sommerhuset.Praktisk, holdbar og nem at brugeMadrassen er selvoppustelig og let at folde sammen efter brug. Konstruktionen er lamineret med TPU og kombinerer 30D og 75D polyester for en robust overflade. Den leveres med reparationssæt, så du hurtigt kan udbedre småskader på farten. Velegnet som campingmadras, gæstemadras eller til teltture for op til 2 personer side om side i samme lejr.Type: Selvoppustelig madrasFarve: Turkis (Rain Forest)Størrelse: 183 × 64 × 10 cm (L × B × T)Materialer: TPU-laminering, 30D polyester, 75D polyesterAntal personer: 2Nemt at folde: JaReparationssæt: MedfølgerAdvarsler: Holdes fra skarpe genstande, ild/varmekilder og fugt...

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 4.26g
EAN: 9327868168439
Varenr.: 2101868
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe selvoppustelig madras - Rain Forest, 183 × 64 × 10 cm
-4%1.369 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe selvoppustelig madras - Rain Forest, 183 × 64 × 10 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 4.26g
EAN: 9327868168439
Varenr.: 2101868
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag
-10%1.800 kr
Før 2.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag
-10%1.800 kr
Før 2.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag
1.800 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Comfort DLX SI Mat Regular Rect. Wide (Grøn (RAIN FOREST))
1.999 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Comfort Deluxe S.I. Mat - Regular, Rain Forest
1.999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.248 kr1.248 krKøb
2Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
3Vivas DK1.369 kr1.448 krKøb
4Outmore.dk1.800 kr1.800 krKøb
5MAXiPRO1.800 kr1.800 krKøb
6Soveposesalg.dk1.800 kr1.800 krKøb
7Friluftsland.dk1.999 kr1.999 krKøb
8Pro Outdoor1.999,95 kr1.999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag i 109 dage. Laveste pris i perioden er 1.240 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 2.000 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.340 kr.

Den nuværende pris på 1.248 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Sea To Summit Comfort Deluxe Self Inflating Mat - Reg Rectangular Wide Rain Forest - Liggeunderlag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.248 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.245 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.244 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.245 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.243 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.242 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.240 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.244 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.243 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.240 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret