Gå til hovedindhold

Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Regular

Sea to SummitLiggeunderlagEAN: 9327868162109
Pris fra 969 krtil 1.699,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 730,95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 967 kr 24. maj

Sammenlign priser på Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Regular og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 969 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Materac dmuchany Sea to Summit Pursuit Plus
969 kr
Til butik
Materac dmuchany Sea to Summit Pursuit Plus billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ASL053081-050602
EAN: 9327868162109
Varenr.: 1003351772
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Pursuit Plus - regular oppustelig madras, gul
-4%1.069 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Pursuit Plus - regular oppustelig madras, gul billede

Produktinformation

Komfortabel oppustelig madras til friluftslivSea to Summit Pursuit Plus giver dig en behagelig nattesøvn på turen. Den regular-størrelse enkelmadras er formet i en mummy-profil, som følger kroppens konturer og udnytter pladsen effektivt i teltet. Med en tykkelse på 7,5 cm får du god støddæmpning fra underlaget, mens en R-værdi på 4,2 hjælper med at isolere mod kulde fra jorden.Detaljer til praktisk brugMadrassen er lavet i polyester og vejer kun 0,798 kg, så den er let at have med i rygsækken. Den måler 183 × 56 cm og leveres med madras inkluderet. Farven er en synlig gul, der gør den let at finde i lejren.Sikker brugUndgå skarpe genstande i nærheden af madrassen, opbevar den tørt og hold den væk fra åben ild og varmekilder.Type: Enkelt, oppustelig madrasStørrelse: RegularForm: MummyMateriale: PolyesterR-værdi: 4,2Tykkelse: 7,5 cmLængde: 183 cmBredde: 56 cmVægt: 0,798 kgFarve: Gul...

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 1.54g
EAN: 9327868162109
Varenr.: 2075877
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Pursuit Plus - regular oppustelig madras, gul
-4%1.089 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Pursuit Plus - regular oppustelig madras, gul billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 1.54g
EAN: 9327868162109
Varenr.: 2075877
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Pursuit Plus SI Mat - Regular (Orange (ZINNIA ORANGE))
1.249 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Pursuit Plus Si Mat - Regular Zinnia - Liggeunderlag
-10%1.530 kr
Før 1.700 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Pursuit Plus Si Mat - Regular Zinnia - Liggeunderlag
-10%1.530 kr
Før 1.700 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Pursuit Plus Si Mat - Regular Zinnia - Liggeunderlag
1.530 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Regular
1.699 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Pursuit Plus SI Mat - Regular Contour, Zinnia
1.699,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Regular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Regular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK969 kr969 krKøb
2Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
3Vivas DK1.089 kr1.168 krKøb
4Friluftsland.dk1.249 kr1.249 krKøb
5Outmore.dk1.530 kr1.530 krKøb
6MAXiPRO1.530 kr1.530 krKøb
7Soveposesalg.dk1.530 kr1.530 krKøb
8Wolf Tactical1.699 kr1.699 krKøb
9Pro Outdoor1.699,95 kr1.699,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Regular

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Regular i 177 dage. Laveste pris i perioden er 967 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.699,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.209 kr.

Den nuværende pris på 969 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Regular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Regular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026969 kr2 kr (0%)
24. maj 2026967 kr102 kr (10%)
23. maj 20261.069 kr180 kr (14%)
20. maj 20261.249 kr250 kr (25%)
8. maj 2026999 kr500 kr (33%)
7. maj 20261.499 kr500 kr (50%)
6. maj 2026999 kr250 kr (20%)
24. apr. 20261.249 kr251 kr (25%)
22. apr. 2026998 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026999 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret