Gå til hovedindhold

Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul

Sea to SummitLiggeunderlagEAN: 9327868162123
Pris fra 1.069 krtil 1.899,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 830,95 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.065 kr 22. maj

Sammenlign priser på Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1069 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Pursuit Plus SI Mat
1.069 kr
Til butik
Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Pursuit Plus SI Mat billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9327868162123
EAN: 9327868162123
Varenr.: 1003957899
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul
-4%1.179 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul billede

Produktinformation

Komfortabelt selvoppusteligt liggeunderlag til camping og telttureSea to Summit Pursuit Plus er et selvoppusteligt liggeunderlag i størrelsen Large, der giver dig en behagelig nattesøvn på turen. Den gule måtte er designet til 1 person og er let at pakke sammen, så du hurtigt kan komme videre næste morgen.Hvorfor vælge Pursuit Plus?Liggeunderlaget måler 198 × 64 cm med en tykkelse på 7,5 cm, som giver god støtte og jævn komfort. Overfladen er i polyester, og konstruktionen er nem at folde, så det fylder minimalt i oppakningen. Ventilen gør oppustningen enkel, og vægten på kun 1,4 kg gør måtten velegnet til camping, spejder- og roadtripbrug.Type: Selvoppusteligt liggeunderlagStørrelse: LargeFarve: GulKapacitet: 1 personMateriale: PolyesterMål: L 198 cm × B 64 cmTykkelse: 7,5 cmVægt: 1,4 kgNem at folde: JaVentil: JaAdvarsler: Undgå skarpe genstande; holdes væk fra ild/varme; opbevares tørtGaranti: 5 år...

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 1.66g
EAN: 9327868162123
Varenr.: 2089853
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul
-4%1.199 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 1.66g
EAN: 9327868162123
Varenr.: 2089853
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Pursuit Plus SI Mat - Large (Orange (ZINNIA ORANGE))
1.399 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Pursuit Plus Si Mat - Large Zinnia - Liggeunderlag
-12%1.672 kr
Før 1.900 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Pursuit Plus Si Mat - Large Zinnia - Liggeunderlag
-12%1.672 kr
Før 1.900 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Pursuit Plus Si Mat - Large Zinnia - Liggeunderlag
1.672 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea to Summit | Pursuit Plus SI mat Letvægts liggeunderlag - Large
1.899 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Pursuit Plus SI Mat - Large Zinnia
1.899,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.069 kr1.069 krKøb
2Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
3Vivas DK1.199 kr1.278 krKøb
4Friluftsland.dk1.399 kr1.399 krKøb
5Outmore.dk1.672 kr1.672 krKøb
6MAXiPRO1.672 kr1.672 krKøb
7Soveposesalg.dk1.672 kr1.672 krKøb
8Wolf Tactical1.899 kr1.899 krKøb
9Pro Outdoor1.899,95 kr1.899,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.065 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.899,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.250 kr.

Den nuværende pris på 1.069 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Sea to Summit Pursuit Plus selvoppustelig liggeunderlag - Large, gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.069 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.070 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.068 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.067 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.065 kr4 kr (0%)
18. maj 20261.069 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.068 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.067 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.068 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.069 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret