Gå til hovedindhold

Solar Light SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid

Solar LightBelysningEAN: 5705157020264
Pris fra 627 krtil 651,44 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 24,44 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 566,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 627 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid
627 kr
Til butik
SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: UP-AL87-14-30W-DAC3
EAN: 5705157020264
Varenr.: 6644166
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scirocco 350 Led 30w 3-4k Dali Hvid
650 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SCIROCCO 350 LED 30W CCT DALI HV
651,44 kr
Til butik
SCIROCCO 350 LED 30W CCT DALI HV billede

Produktinformation

Alsidigt plafond armatur til væg- eller loftsmontage. Justerbar Kelvin med 3000K, 3500K og 4000K. Lumenoutput fra 1350lm ved 15W/3000K til 3100lm ved 30W/3500K. Opal afskærmning og hvid base. Må kun bruges udendørs under overdækket udhæng. Med DALI. ENEC...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5705157020264
Varenr.: 15842290467151

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK627 kr666 krKøb
2Elvvs.dk650 kr650 krKøb
3EL-GROSSISTEN651,44 kr651,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid

PriceData har fulgt prisen på SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 564 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 627 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 590 kr.

Den nuværende pris på 627 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for SCIROCCO Ø350 LED 30W 3100LM, 3000-3500-4000K DALI Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026627 kr3 kr (0%)
9. maj 2026624 kr57,61 kr (10%)
7. maj 2026566,39 kr25,61 kr (4%)
6. maj 2026592 kr25,61 kr (5%)
21. mar. 2026566,39 kr8,61 kr (1%)
20. mar. 2026575 kr8,61 kr (2%)
17. mar. 2026566,39 kr8,61 kr (1%)
16. mar. 2026575 kr8,61 kr (2%)
4. mar. 2026566,39 kr8,61 kr (1%)
3. mar. 2026575 kr8,61 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret