Gå til hovedindhold

Solar Light SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid

Solar LightBelysningEAN: 5705154118599
Pris fra 470 krtil 483,65 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 13,65 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 418,08 kr 7. maj

Sammenlign priser på SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 470 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid
470 kr
Til butik
SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Vægbelysning
Farve: 1
Artikel nr.: 5705154118599
EAN: 5705154118599
Varenr.: 5914908
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Scirocco 350 LED, 15-30W, DS4, CCT, HV
471 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scirocco 350 Led 15-30w 3-4k Hvid
471 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SCIROCCO 350 LED 15-30W DS4 CCT HV
483,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK470 kr509 krKøb
2WATTOO.DK471 kr471 krKøb
3Elvvs.dk471 kr471 krKøb
4EL-GROSSISTEN483,65 kr483,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid

PriceData har fulgt prisen på SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 415 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 471 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 433 kr.

Den nuværende pris på 470 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for SCIROCCO Ø350 LED 15-18-20-30W, 1350-3100LM, 3000-3500-4000K Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026470 kr1 kr (0%)
10. maj 2026471 kr11 kr (2%)
9. maj 2026460 kr41,92 kr (10%)
7. maj 2026418,08 kr20,92 kr (5%)
6. maj 2026439 kr20,92 kr (5%)
21. mar. 2026418,08 kr8,92 kr (2%)
20. mar. 2026427 kr8,92 kr (2%)
17. mar. 2026418,08 kr8,92 kr (2%)
16. mar. 2026427 kr8,92 kr (2%)
4. mar. 2026418,08 kr8,92 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret