Gå til hovedindhold

Solar Light SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid

Solar LightBelysningEAN: 5705154118605
Pris fra 365 krtil 379 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 314,2 kr 7. maj

Sammenlign priser på SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid
365 kr
Til butik
SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Vægbelysning
Farve: 1
Artikel nr.: 5705154118605
EAN: 5705154118605
Varenr.: 5914909
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Scirocco 275 LED, 10-25W, DS4, CCT, HV, Hvid
366 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scirocco 275 Led 10-25w 3-4k Hvid
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK365 kr404 krKøb
2WATTOO.DK366 kr366 krKøb
3Elvvs.dk379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid

PriceData har fulgt prisen på SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 365 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for SCIROCCO Ø275 LED 10-15-18-25W, 960-2550LM, 3000-3500-4000K Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026365 kr2 kr (1%)
11. maj 2026363 kr11 kr (3%)
9. maj 2026352 kr37,8 kr (12%)
7. maj 2026314,2 kr25,8 kr (8%)
6. maj 2026340 kr25,8 kr (8%)
21. mar. 2026314,2 kr8,8 kr (3%)
20. mar. 2026323 kr8,8 kr (3%)
17. mar. 2026314,2 kr8,8 kr (3%)
16. mar. 2026323 kr8,8 kr (3%)
4. mar. 2026314,2 kr8,8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret