Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml

SchwarzkopfShampooEAN: 4045787722857
Pris fra 158 krtil 465 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (66% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Schwarzkopf BC Color Freeze Silver Shampoo, 1000 ml.
-60%158 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf BC Color Freeze Silver Shampoo, 1000 ml. billede

Produktinformation

Oplev strålende og kølig hårfarve med Schwarzkopf BC Color Freeze Silver Shampoo, 1000 ml. Denne shampoo er specielt formuleret til at bevare og beskytte farvet hår, især gråt og blondt hår, ved hjælp af Color Freeze-teknologi. Perfekt til dem, der ønsker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Schwarzkopf
EAN: 4045787722857
Varenr.: SCHWA0603
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf BC Bonacure Color Freeze Silver Shampoo 1000 ml
299 kr
Til butik
Schwarzkopf BC Bonacure Color Freeze Silver Shampoo 1000 ml billede

Produktinformation

En skøn shampoo skabt til at forlænge levetiden på det blonde/afblegede hår og rense håret effektivt, men mildt. Shampooens rige konsistens er spækket med fantastiske virkestoffer dit hår vil elske dig for og med den særlige lilla farve, reduceres de gule undertoner i håret og giver derved håret et flot koldt skær.Efterlader håret blødt, næret og glansfuldt og beskytter det farvede hår imod at falme. Det farvede hår, vil elske den.Anvendelse:Massér godt ind i vådt hår. Skyl ud og efterfølg gerne med BC Bonacure Color Freeze Silver Conditioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Shampoo
Størrelse: 1000.00ml
Artikel nr.: 4045787722857
EAN: 4045787722857
Varenr.: 4045787722857
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml
439 kr
Til butik
Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml billede

Produktinformation

Neutraliserende sølvshampoo til perfekt gråt og lyst hårSchwarzkopf Professional BC Color Freeze Silver Shampoo er en pigmenteret lilla shampoo bonacure, som revolutionerer hårpleje for gråt og lyst hår. Denne neutraliserende shampoo mod gult hår arbejder aktivt for at eliminere uønskede varme undertoner, mens den bevarer og genopliver dine kolde farveretninger. Den innovative formel genopretter hårets optimale pH-værdi og forhindrer, at farven får et matt resultat, hvilket giver dig langvarig farveintensitet og glans.Hvorfor denne sølvshampoo anti-gul gråt hår er perfekt til digNeutraliserer effektivt gule og varme undertoner i gråt og lyst hårBevarer og intensiverer kolde farveretninger for et elegant og moderne lookGenopretter hårets optimale pH-værdi for sundt og blankt hårVegansk formel, der er skånsom mod håret og miljøetOpdag kraften i professionel hårpleje hjemme. Prøv Schwarzkopf Professional BC Color Freeze Silver Shampoo og få det perfekte grå eller lyse hår, du har drømt om!

Produktspecifikationer

Kategori: Silver shampoo
Størrelse: 1000 ml
Artikel nr.: 105277
EAN: 4045787722857
Varenr.: 105277
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Silver Shampoo
465 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop158 kr158 krKøb
2Beautycos DK299 kr328 krKøb
3NordicFeel DK439 kr439 krKøb
4Lyko DK465 kr465 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml i 171 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Schwarzkopf Professional Bc Color Freeze Silver Shampoo - 1000 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026158 kr141 kr (47%)
20. maj 2026299 kr141 kr (89%)
5. maj 2026158 kr141 kr (47%)
3. maj 2026299 kr141 kr (89%)
21. apr. 2026158 kr141 kr (47%)
20. apr. 2026299 kr141 kr (89%)
12. mar. 2026158 kr141 kr (47%)
11. mar. 2026299 kr141 kr (89%)
5. mar. 2026158 kr118 kr (43%)
17. feb. 2026276 kr115,4 kr (72%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret