Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml)

SchwarzkopfShampooEAN: 4045787726596
Pris fra 177 krtil 439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schwarzkopf BonaCure Clean Performance Time Restore Shampoo Q10
177 kr
Til butik
Schwarzkopf BonaCure Clean Performance Time Restore Shampoo Q10 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Schwartzkopf
Kategori: Shampoo
Farve: 1
Artikel nr.: 4045787726596
EAN: 4045787726596
Varenr.: 8525876
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml)
-57%204 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml) billede

Produktinformation

En vegansk, blid rensende og styrkende shampoo med Q10 til modent hår. - Formlen hjælper med at fjerne synlige tegn på ældning og gør håret blødt og skinnende med det samme. - Mere elasticitet, modstandsdygtighed og vitalitet Påføres i vådt hår. Massér og skyl grundigt efter. Avanceret teknologi med Vegan Care Complex og Vegan Keratin Alternative + Q10+. Bonacure Time Restore med Q10 giver øget spændstighed, elasticitet og vitalitet. Det hjælper med at beskytte mod synlige tegn på ældning og giver et fyldigere, blødere og mere skinnende udseende. Fri for sulfater, parabener, mineralolie, phthalater, mikroplast og kunstige farvestoffer. 97 % af flasken er fremstillet af genbrugsmateriale. Emballagen er genanvendelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Vægt: 1135g
Artikel nr.: 2708437
EAN: 4045787726596
Varenr.: B076501
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf BC Bonacure Time Restore Shampoo Q10 1000 ml
299 kr
Til butik
Schwarzkopf BC Bonacure Time Restore Shampoo Q10 1000 ml billede

Produktinformation

Denne shampoo har som man kan høre i navnet, enzymet Q10 - som arbejder både styrkende og stimulerende, i både hår og ved hårrødderne.Produktet er særligt god til det fine og modne hår, da håret bliver modstandsdygtigt og stærkt og derved også sundt.Anvendelse:Massér godt ind i vådt hår. Skyl ud og efterfølg gerne med BC Bonacure Q10 Time Restore Conditioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 1000.00ml
Artikel nr.: 4045787726596
EAN: 4045787726596
Varenr.: 4045787726596
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Schwarzkopf BC Q10 Time Restore Shampoo, 1000 ml.
-35%323,7 kr
Før 498 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional Bc Time Restore Shampoo - 1000 ml
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK177 kr216 krKøb
2Bangerhead DK204 kr204 krKøb
3Beautycos DK299 kr328 krKøb
4Brandshop323,7 kr323,7 krKøb
5NordicFeel DK439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml)

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Schwarzkopf Professional BC BonacureTime Restore Shampoo Q10+ (1000ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026177 kr38 kr (27%)
19. apr. 2026139 kr38 kr (21%)
17. apr. 2026177 kr42 kr (19%)
8. apr. 2026219 kr20 kr (10%)
2. apr. 2026199 kr20 kr (9%)
17. feb. 2026219 kr54,2 kr (33%)
6. feb. 2026164,8 kr54,2 kr (25%)
5. feb. 2026219 kr54,2 kr (33%)
24. jan. 2026164,8 kr54,2 kr (25%)
23. jan. 2026219 kr54,2 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret