Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml)

SchwarzkopfShampooEAN: 4045787728897
Pris fra 61,5 krtil 214 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 152,5 kr (71% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing
-51%61,5 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing billede

Produktinformation

Clean Balance deep cleansing shampoo. En dybderensende, vegansk shampoo til alle hårtyper. Fjerner produktrester, forureninger og snavs og efterlader håret friskt og lækkert. Forbereder håret til kemiske behandlinger. Anvendelse:Brug en gang om ugen. Påfør en lille mængde og massér jævnt ind i vådt hår. Skyl grundigt. Gentag efter behov. Advanced Technology og Vegan Care Complex med Vegan Keratin Alternative + Tokoferol. Tokoferol fjerner produktrester i hovedbunden og længder og hjælper med at beskytte mod forureninger. BC Bonacure Clean Performance. Vegansk formel. Fri for sulfater, parabener, mineralolie, ftalater, mikroplast og kunstige farver. 97% af flasken er lavet af genanvendt materiale. Emballagen er genanvendelig. Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 250.000000000
Artikel nr.: 2987452
EAN: 4045787728897
Varenr.: 1277-A16-0250
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schwarzkopf BC Clean Balance Deep Cleansing Shampoo 250 ml
-57%68,75 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf BC Clean Balance Deep Cleansing Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

Schwarzkopf BC Clean Balance Deep Cleansing Shampoo er en **dybderensende** shampoo, som kan bruges til alle hårtyper. Denne shampoo **renser både hår og hovedbund helt i bund** for produktrester, snavs og urenheder, og efterlader det helt rent. Den er he...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 4045787728897
Varenr.: 99086
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml)
-38%95 kr
Før 152 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml) billede

Produktinformation

En dybderensende, vegansk shampoo til alle hårtyper. - Designet til alle hårtyper. - Fjerner produktrester, forurening og ydre urenheder og efterlader håret friskt og sundt. - Forbereder håret til kemiske behandlinger; Anvendes en gang om ugen. Påfør en lille mængde, og fordel den jævnt i fugtigt hår. Skyl grundigt. Gentag efter behov. Avanceret teknologi og vegansk plejekompleks med vegansk keratin-alternativ + Tokoferol. Tokoferol fjerner produktrester fra hovedbunden og længderne og hjælper med at beskytte mod forurening. Fri for sulfater, parabener, mineralolie, phthalater, mikroplast og kunstige farvestoffer. 97 % af flasken er fremstillet af genbrugsmateriale. Emballagen er genanvendelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Vægt: 287g
Artikel nr.: 2987452
EAN: 4045787728897
Varenr.: B076509
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol 250 ml
125 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional Bc Clean Balance Deep Cleansing Shampoo - 250 ml
141 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Shampoo Schwarzkopf Tocopherol Clean Balance BC Bonacure Shampoo 250 ml
-15%214 kr
Før 253 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lyko DK61,5 kr61,5 krKøb
2NiceHair.dk68,75 kr68,75 krKøb
3Bangerhead DK95 kr95 krKøb
4Beautycos DK125 kr154 krKøb
5NordicFeel DK141 kr141 krKøb
6Spartoo DK214 kr252 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml)

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 61,5 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 61,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 46% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Schwarzkopf Professional BC Bonacure Clean Balance Deep Cleansing Shampoo Tocopherol (250ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202661,5 kr14,89 kr (19%)
28. maj 202676,39 kr12,61 kr (14%)
21. maj 202689 kr36 kr (29%)
20. maj 2026125 kr36 kr (40%)
5. maj 202689 kr25 kr (22%)
4. maj 2026114 kr1 kr (1%)
3. maj 2026113 kr24 kr (27%)
23. apr. 202689 kr23 kr (35%)
21. apr. 202666 kr
14. apr. 202665,5 kr3,45 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret