Gå til hovedindhold

Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs

SchollLotion og fugtighedscremeEAN: 5701092433503
Pris fra 40,95 krtil 59,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37,45 kr 11. maj

Sammenlign priser på Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Scholl PediMask no perfume 2 socks
40,95 kr
Til butik
Scholl PediMask no perfume 2 socks billede

Produktinformation

Fodmaskerne gør dine fødder dejligt bløde og glatte samt efterlader din hud med en behagelig følelse af næring.

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Scholl fodpleje
EAN: 5701092433503
Varenr.: 36111
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Scholl PediMask no perfume 2 socks - 1 pakke
44 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs
46 kr
Til butik
Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs billede

Produktinformation

Effektiv fodpleje på 20 minutter Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume er en praktisk fodmaske, der reparerer, fugter og beroligar tørre fødder på kun 20 minutter. Med Hydro'Restor Technology og nærende ingredienser som kokosolie, urea og sheasmør giver denne fodmaske dine fødder den pleje, de fortjener. Hvad denne fodmaske gør for dine fødder Reparerer og fugter tørre, trætte fødder effektivt Indeholder kokosolie, urea og sheasmør for optimal næring Hurtig behandling på kun 20 minutter Parfumefri formula, velegnet til sensitiv hud Så bruger du Scholl PediMask™ Påfør masken på rene fødder og lad den virke i 20 minutter for bedste resultat. En pålidelig løsning til dine daglige fodplejebehov. Tilføj Scholl ExpertCare PediMask™ til dine essentials.

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Fodpleje
Artikel nr.: 107933
EAN: 5701092433503
Varenr.: 107933
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Scholl PediMask no perfume 2 socks - 1 pk.
59,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk40,95 kr40,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked44 kr44 krKøb
3NordicFeel DK46 kr46 krKøb
4Duft og Natur59,95 kr59,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs

PriceData har fulgt prisen på Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs i 181 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 40,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Scholl ExpertCare PediMask™ No Perfume - 2 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202640,95 kr3,34 kr (9%)
28. maj 202637,61 kr2,93 kr (7%)
26. maj 202640,54 kr
22. maj 202640,95 kr1 kr (2%)
13. maj 202641,95 kr1 kr (2%)
12. maj 202640,95 kr3,5 kr (9%)
11. maj 202637,45 kr
29. apr. 202638,12 kr
24. apr. 202639 kr1,95 kr (5%)
23. apr. 202640,95 kr1,95 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret