Gå til hovedindhold

Scholl - Expert Care Moisturising PediMask Macadamia Oil - 2 Socks

SchollLotion og fugtighedscremeEAN: 5701092114150
Pris fra 37,61 krtil 59,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 22,34 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37,45 kr 11. maj

Sammenlign priser på Scholl - Expert Care Moisturising PediMask Macadamia Oil - 2 Socks og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.61 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Scholl Moisturising PediMask - Original
-25%37,61 kr
Før 50,15 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scholl Moisturising PediMask - Original billede

Produktinformation

Scholl Moisturising PediMask - Original er en lækker fodmaske, som er specielt udviklet til at give **intensiv fugt** til dine fødder. Denne fugtgivende fodmaske er blandt andet beriget med macadamiaolie, som sørger for at **dine fødder føles lækre og blø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Foot Care
EAN: 5701092114150
Varenr.: 95710
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Scholl PediMask 2 socks - 1 pakke
44 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Scholl ExpertCare PediMask™ Macademia Oil - 2 pcs
46 kr
Til butik
Scholl ExpertCare PediMask™ Macademia Oil - 2 pcs billede

Produktinformation

Intensiv fugt og blødhed til dine fødder Scholl ExpertCare PediMask™ med Macadamia Oil giver dine fødder den intensive fugt og blødhed, de fortjener. Denne praktiske fodmaske med Hydro'Restor Technology indeholder macadamianøddeolie, urea og sheasmør, der arbejder sammen for at reparere og blødgøre tør, hård hud på fødderne. Derfor vil du elske denne fodmaske Intensiv fugt fra macadamianøddeolie og sheasmør Urea hjælper med at blødgøre hård hud effektivt Nem anvendelse - bare træk masken på og slap af Indeholder 2 stk. for flere behandlinger En smart løsning til blødere, mere velplejet hud på fødderne. Prøv Scholl ExpertCare PediMask™ allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Fodpleje
Artikel nr.: 107934
EAN: 5701092114150
Varenr.: 107934
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Scholl PediMask 2 socks
48,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl - Expert Care Moisturising PediMask Macadamia Oil - 2 Socks
-18%49 kr
Før 60 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Scholl Foot Mask Moisturizing Macademia Oil
49 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl PediMask 2 socks 1 pk.
59,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Scholl PediMask 2 socks - 1 pk.
59,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl - Expert Care Moisturising PediMask Macadamia Oil - 2 Socks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl - Expert Care Moisturising PediMask Macadamia Oil - 2 Socks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk37,61 kr37,61 krKøb
2Økologisk-Supermarked44 kr44 krKøb
3NordicFeel DK46 kr46 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk48,95 kr48,95 krKøb
5BilligParfume.dk49 kr49 krKøb
6Lyko DK49 kr49 krKøb
7Helsegrossisten.dk59,95 kr59,95 krKøb
8Duft og Natur59,95 kr59,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scholl - Expert Care Moisturising PediMask Macadamia Oil - 2 Socks

PriceData har fulgt prisen på Scholl - Expert Care Moisturising PediMask Macadamia Oil - 2 Socks i 181 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 48,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 37,61 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Scholl - Expert Care Moisturising PediMask Macadamia Oil - 2 Socks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Scholl - Expert Care Moisturising PediMask Macadamia Oil - 2 Socks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202637,61 kr6,39 kr (15%)
30. maj 202644 kr6,39 kr (17%)
28. maj 202637,61 kr2,93 kr (7%)
26. maj 202640,54 kr3,46 kr (8%)
12. maj 202644 kr6,55 kr (17%)
11. maj 202637,45 kr
28. apr. 202638,12 kr
24. apr. 202639 kr5 kr (11%)
23. apr. 202644 kr5 kr (13%)
17. apr. 202639 kr5 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret