Gå til hovedindhold

Scholl - Expert Care Moisturising PediMask 3 Rich Oils - 2 Socks

SchollLotion og fugtighedscremeEAN: 5701092114938
Pris fra 37,61 krtil 66 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 28,39 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37,45 kr 11. maj

Sammenlign priser på Scholl - Expert Care Moisturising PediMask 3 Rich Oils - 2 Socks og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.61 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Scholl Moisturising PediMask - Triple Oil
-25%37,61 kr
Før 50,15 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scholl Moisturising PediMask - Triple Oil billede

Produktinformation

Scholl Moisturising PediMask - Triple Oil er en lækker fodmaske, som er specielt udviklet til at give **intensiv fugt** til dine fødder. Denne fugtgivende fodmaske er blandt andet beriget med jojobaolie, avocadoolie og arganolie, som sørger for at **dine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Foot Care
EAN: 5701092114938
Varenr.: 93079
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Scholl PediMask Triple Oil 2 socks
40,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl - Expert Care Moisturising PediMask 3 Rich Oils - 2 Socks
-29%49 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Scholl ExpertCare PediMask™ Triple Oil - 2 pcs
52 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Scholl Foot Mask Moisturizing Triple Oil
55 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl PediMask Triple Oil 2 socks 1 pk.
59,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Scholl PediMask Triple Oil 2 socks - 1 pk.
59,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl Expertcare Moisturising PediMask™ Triple Oil 1pair
-40%66 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl - Expert Care Moisturising PediMask 3 Rich Oils - 2 Socks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl - Expert Care Moisturising PediMask 3 Rich Oils - 2 Socks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk37,61 kr37,61 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk40,95 kr40,95 krKøb
3BilligParfume.dk49 kr49 krKøb
4NordicFeel DK52 kr52 krKøb
5Lyko DK55 kr55 krKøb
6Helsegrossisten.dk59,95 kr59,95 krKøb
7Duft og Natur59,95 kr59,95 krKøb
8Cocopanda DK66 kr66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scholl - Expert Care Moisturising PediMask 3 Rich Oils - 2 Socks

PriceData har fulgt prisen på Scholl - Expert Care Moisturising PediMask 3 Rich Oils - 2 Socks i 181 dage. Laveste pris i perioden er 32,36 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 47,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 37,61 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Scholl - Expert Care Moisturising PediMask 3 Rich Oils - 2 Socks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Scholl - Expert Care Moisturising PediMask 3 Rich Oils - 2 Socks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202637,61 kr3,34 kr (8%)
30. maj 202640,95 kr3,34 kr (9%)
28. maj 202637,61 kr2,93 kr (7%)
26. maj 202640,54 kr
20. maj 202640,95 kr
19. maj 202640,54 kr
18. maj 202639,95 kr1 kr (3%)
13. maj 202638,95 kr2 kr (5%)
12. maj 202640,95 kr3,5 kr (9%)
11. maj 202637,45 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret