Gå til hovedindhold

Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3389110213423
Pris fra 548 krtil 1.160 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 612 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 508 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 548 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03
548 kr
Til butik
Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03 billede

Produktinformation

Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03 Produkt beskrivelse: -TeSys GV2 - Magnetiske og termomagnetiske motorværn op til 15 kW Manuel og lokal styring, når motorværnet bruges alene. Automatisk og fjernstyring, når den kombineres med en kontaktor- Motorbeskyttelse ydet af termisk-magnetiske enheder, der er indbygget i afbryderen- Ingen bevægelige...

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: GV2P03
EAN: 3389110213423
Varenr.: 2758872
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider GV2P03 motorværn 0,25-0,4 A
629 kr
Til butik
Schneider GV2P03 motorværn 0,25-0,4 A billede

Produktinformation

TeSys GV2 - Magnetiske og termomagnetiske motorværn op til 15 kW Manuel og lokal styring, når motorværnet bruges alene. Automatisk og fjernstyring, når den kombineres med en kontaktor Motorbeskyttelse ydet af termisk-magnetiske enheder, der er indbygget i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: Koksgrå
Størrelse: 0.25-0.4 A
EAN: 3389110213423
Varenr.: 7522001182
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider GV2P03 motorværn, 0,25-0,4 A
699 kr
Til butik
Schneider GV2P03 motorværn, 0,25-0,4 A billede

Produktinformation

TeSys serien af kompakte termomagnetiske motorværn med håndtag sikrer kontrol og beskyttelse af motorer med store strømme, såsom kompressorer og pumper. GV2 kommer med trykknap kontrol, og enhedens tripudløser reducerer fejlfindingstid for applikationen,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: CEE & industrimateriel
Farve: Koksgrå
EAN: 3389110213423
Varenr.: 7522001182
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MOTORVÆRN 0,25-0,40A ICU GV2P03
777,96 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric GV2P03, 0,4 A, 690 V, 1 stk, Thailand
1.160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK548 kr587 krKøb
2LavprisVærktøj629 kr629 krKøb
3Greenline699 kr699 krKøb
4EL-GROSSISTEN777,96 kr777,96 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.160 kr1.359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03 i 155 dage. Laveste pris i perioden er 408 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 482 kr.

Den nuværende pris på 548 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Schneider Electric Håndbetjent motorværn 0,25-0,40A GV2P03 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026548 kr5,5 kr (1%)
7. maj 2026542,5 kr5,5 kr (1%)
6. maj 2026548 kr5,5 kr (1%)
15. apr. 2026542,5 kr34,5 kr (7%)
14. apr. 2026508 kr42 kr (9%)
28. jan. 2026466 kr13 kr (3%)
27. jan. 2026479 kr13 kr (3%)
19. jan. 2026466 kr13 kr (3%)
15. jan. 2026479 kr36 kr (8%)
12. jan. 2026443 kr23 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret