Gå til hovedindhold

Scan Products - Esma 230v dæmpbar 3f 8w 3000k ra90 525lm sort, 3-faset skinnespot - Hvid

Scan ProductsLamperEAN: 5713080145022
Pris fra 317 krtil 1.078 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 761 kr (71% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Scan Products - Esma 230v dæmpbar 3f 8w 3000k ra90 525lm sort, 3-faset skinnespot - Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø5,5 cm, sort
-7%317 kr
Før 341 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø5,5 cm, sort billede

Produktinformation

3-faset skinnespot med indbygget lyskilde Esma er en justerbar 3-faset skinnespot i et enkelt og tidløst design. Den er velegnet til brug i detail- og butiksmiljøer, hvor der er behov for effektiv belysning med høj farvegengivelse. Esma skinnespotten leve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: black
Størrelse: Ø5.5 cm
EAN: 5713080145022
Varenr.: 6645100165
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F Spot 8W 3000K Ra90, Sort
317 kr
Til butik
Scan Products Esma 3F Spot 8W 3000K Ra90, Sort billede

Produktinformation

Esma er en dæmpbar 3F skinnespot, som er udført i et stilrent og tidsløst design. Kan bl.a. anvendes i retail-/butiksmiljøer, hvor man ønsker gode lysegenskaber med en høj farvegengivelse. Esma leveres i 8W med en universaladapter som passer til de gængse 3F skinnesystemer bl.a. Global.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 14502
EAN: 5713080145022
Varenr.: 3279389
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø5,5 cm, sort
359 kr
Til butik
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø5,5 cm, sort billede

Produktinformation

3-faset skinnespot med indbygget lyskilde Esma er en justerbar 3-faset skinnespot i et enkelt og tidløst design. Den er velegnet til brug i detail- og butiksomgivelser, hvor der er behov for effektiv belysning med høj farvegengivelse. Esma skinnespotten l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: black
Størrelse: Ø5.5 cm
EAN: 5713080145022
Varenr.: 6645100165
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø5,5 cm, sort
377 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø5,5 cm, sort
379 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø5,5 cm, sort
379 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products - Esma 230v dæmpbar 3f 8w 3000k ra90 525lm sort, 3-faset skinnespot - Hvid
427 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esma 3F 8W 3 fase skinnespot Mat Sort 3000K 525lm Dæmpbar
1.078 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products - Esma 230v dæmpbar 3f 8w 3000k ra90 525lm sort, 3-faset skinnespot - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products - Esma 230v dæmpbar 3f 8w 3000k ra90 525lm sort, 3-faset skinnespot - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl317 kr317 krKøb
2Proshop DK317 kr356 krKøb
3Greenline359 kr359 krKøb
4BilligVVS DK377 kr377 krKøb
5LampeGuru.dk379 kr379 krKøb
6LavprisVVS379 kr379 krKøb
7Elvvs.dk427 kr427 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.078 kr1.078 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products - Esma 230v dæmpbar 3f 8w 3000k ra90 525lm sort, 3-faset skinnespot - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Scan Products - Esma 230v dæmpbar 3f 8w 3000k ra90 525lm sort, 3-faset skinnespot - Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 303 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 317 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Scan Products - Esma 230v dæmpbar 3f 8w 3000k ra90 525lm sort, 3-faset skinnespot - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Scan Products - Esma 230v dæmpbar 3f 8w 3000k ra90 525lm sort, 3-faset skinnespot - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026317 kr36 kr (10%)
19. maj 2026353 kr2 kr (1%)
18. maj 2026351 kr2 kr (1%)
17. maj 2026353 kr2 kr (1%)
5. maj 2026351 kr14 kr (4%)
2. apr. 2026337 kr6 kr (2%)
29. mar. 2026343 kr4 kr (1%)
24. mar. 2026347 kr7 kr (2%)
22. mar. 2026340 kr4 kr (1%)
10. mar. 2026344 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret