Gå til hovedindhold

Scan Products - Esma LED 15w 3000K (1180 lumen) Ra90, 3-faset skinnespot - Hvid

Scan ProductsLamperEAN: 5713080145077
Pris fra 426 krtil 625 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Scan Products - Esma LED 15w 3000K (1180 lumen) Ra90, 3-faset skinnespot - Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 426 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø7 cm, hvid
-10%426 kr
Før 474 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø7 cm, hvid billede

Produktinformation

3-faset skinnespot med indbygget lyskilde Esma er en justerbar 3-faset skinnespot i et enkelt og tidløst design. Den er velegnet til brug i detail- og butiksmiljøer, hvor der er behov for effektiv belysning med høj farvegengivelse. Esma skinnespotten leve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: Ø7 cm
EAN: 5713080145077
Varenr.: 6645100194
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F Spot 15W 3000K Ra90, Hvid
433 kr
Til butik
Scan Products Esma 3F Spot 15W 3000K Ra90, Hvid billede

Produktinformation

Esma er en dæmpbar 3F skinnespot, som er udført i et stilrent og tidsløst design. Kan bl.a. anvendes i retail-/butiksmiljøer, hvor man ønsker gode lysegenskaber med en høj farvegengivelse. Esma leveres i 15W med en universaladapter som passer til de gængse 3F skinnesystemer bl.a. Global.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 14507
EAN: 5713080145077
Varenr.: 2753315
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esma 3F 15W 3 fase skinnespot Mat Hvid 3000K 1180lm Dæmpbar
471 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø7 cm, hvid
479 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø7 cm, hvid
485 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products - Esma LED 15w 3000K (1180 lumen) Ra90, 3-faset skinnespot - Hvid
520 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø7 cm, hvid
615 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Esma 3F skinnespot, 3000K, Ø7 cm, hvid
625 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products - Esma LED 15w 3000K (1180 lumen) Ra90, 3-faset skinnespot - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products - Esma LED 15w 3000K (1180 lumen) Ra90, 3-faset skinnespot - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl426 kr426 krKøb
2Proshop DK433 kr472 krKøb
3CS MEGASTORE DK471 kr510 krKøb
4LampeGuru.dk479 kr479 krKøb
5Greenline485 kr485 krKøb
6Elvvs.dk520 kr520 krKøb
7BilligVVS DK615 kr615 krKøb
8LavprisVVS625 kr625 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products - Esma LED 15w 3000K (1180 lumen) Ra90, 3-faset skinnespot - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Scan Products - Esma LED 15w 3000K (1180 lumen) Ra90, 3-faset skinnespot - Hvid i 155 dage. Laveste pris i perioden er 426 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 433 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 430 kr.

Den nuværende pris på 426 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Scan Products - Esma LED 15w 3000K (1180 lumen) Ra90, 3-faset skinnespot - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Scan Products - Esma LED 15w 3000K (1180 lumen) Ra90, 3-faset skinnespot - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026426 kr7 kr (2%)
9. apr. 2026433 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025432 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret