Gå til hovedindhold

Scan Products 14201 - Mita 1-faset lysskinne 1 mtr., hvid

Scan ProductsLamperEAN: 5713080142014
Pris fra 139 krtil 215 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (35% besparelse)

Sammenlign priser på Scan Products 14201 - Mita 1-faset lysskinne 1 mtr., hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F Skinne, 1 meter, Hvid
139 kr
Til butik
Scan Products Mita 1F Skinne, 1 meter, Hvid billede

Produktinformation

Mita 1F skinnesystem er et enkelt og stilrent skinnesystem med skinner og tilbehør i hvid.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 14201
EAN: 5713080142014
Varenr.: 2865415
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mita 1F 1m 1 fase skinne Hvid IK10 IP20
155 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 1 meter
-10%161 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 1 meter billede

Produktinformation

1 meter lang hvid strømskinne fra Scan Products. Strømskinnen en del af det 1-fasede skinnesystem. Skinnesystemet er især velegnet til butikker eller større belysningsanlæg. Systemet kan dog også sagtens bruges i privaten. Med en 1-faset skinnesystem kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Monteringstilbehør
Farve: white
Størrelse: 1 m
EAN: 5713080142014
Varenr.: 6645100275
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 1 meter
169 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 14201 - Mita 1-faset lysskinne 1 mtr., hvid
187 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 1 meter
215 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 1 meter
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 14201 - Mita 1-faset lysskinne 1 mtr., hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 14201 - Mita 1-faset lysskinne 1 mtr., hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK139 kr178 krKøb
2CS MEGASTORE DK155 kr194 krKøb
3Greenline161 kr161 krKøb
4LampeGuru.dk169 kr169 krKøb
5Elvvs.dk187 kr187 krKøb
6BilligVVS DK215 kr215 krKøb
7LavprisVVS215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products 14201 - Mita 1-faset lysskinne 1 mtr., hvid

PriceData har fulgt prisen på Scan Products 14201 - Mita 1-faset lysskinne 1 mtr., hvid i 154 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Scan Products 14201 - Mita 1-faset lysskinne 1 mtr., hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Scan Products 14201 - Mita 1-faset lysskinne 1 mtr., hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 2026139 kr1 kr (1%)
31. dec. 2025138 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret