Gå til hovedindhold

Scan Products 14204 - Mita 1-faset lysskinne 2 mtr., hvid

Scan ProductsLamperEAN: 5713080142045
Pris fra 287 krtil 597 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Scan Products 14204 - Mita 1-faset lysskinne 2 mtr., hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 2 meter
-10%287 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 2 meter billede

Produktinformation

2 meter lang hvid strømskinne fra Scan Products. Strømskinnen en del af det 1-fasede skinnesystem. Skinnesystemet er især velegnet til butikker eller større belysningsanlæg. Systemet kan dog også sagtens bruges i privaten. Med en 1-faset skinnesystem kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Monteringstilbehør
Farve: white
Størrelse: 2000 mm
EAN: 5713080142045
Varenr.: 6645100291
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 2 meter
299 kr
Til butik
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 2 meter billede

Produktinformation

Mita 1F strømskinne, hvid, 2 meter Med denne Mita 1F strømskinne får du en fleksibel og stilren løsning til belysning i hjemmet eller butikken. Skinnen er 2 meter lang og udført i hvidlakeret aluminium, hvilket giver et diskret udtryk, der passer ind i de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Montering
Farve: white
Størrelse: 2000 mm
EAN: 5713080142045
Varenr.: 6645100291
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 2 meter
299 kr
Til butik
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 2 meter billede

Produktinformation

2 m hvid strømskinne fra Scan Products. Strømskinnen en del af det 1-fasede skinnesystem. Skinnesystemet er især velegnet til butikker eller større belysningsanlæg. Systemet kan dog også sagtens bruges i privaten. Med et 1-faset skinnesystem kan du lave é...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lampetilbehør
Farve: white
Størrelse: 2000 mm
EAN: 5713080142045
Varenr.: 6645100291
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F strømskinne, hvid, 2 meter
315 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 14204 - Mita 1-faset lysskinne 2 mtr., hvid
341 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Square 1F lysskinne hvid - 2 meter
483,16 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Square 1F lysskinne hvid - 2 meter
483,16 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mita 1F 2m 1 fase skinne Hvid IK10 IP20
597 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F Skinne, 2 meter, Hvid
597 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 14204 - Mita 1-faset lysskinne 2 mtr., hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 14204 - Mita 1-faset lysskinne 2 mtr., hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline287 kr287 krKøb
2LampeGuru.dk299 kr299 krKøb
3LavprisVVS299 kr299 krKøb
4BilligVVS DK315 kr315 krKøb
5Elvvs.dk341 kr341 krKøb
6EL-GROSSISTEN483,16 kr483,16 krKøb
7EL-NETSALG483,16 kr483,16 krKøb
8CS MEGASTORE DK597 kr796 krKøb
9Proshop DK597 kr807 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products 14204 - Mita 1-faset lysskinne 2 mtr., hvid

PriceData har fulgt prisen på Scan Products 14204 - Mita 1-faset lysskinne 2 mtr., hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Scan Products 14204 - Mita 1-faset lysskinne 2 mtr., hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Scan Products 14204 - Mita 1-faset lysskinne 2 mtr., hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026287 kr5 kr (2%)
12. maj 2026282 kr5 kr (2%)
11. maj 2026287 kr5 kr (2%)
3. maj 2026282 kr13 kr (5%)
24. apr. 2026269 kr30 kr (10%)
23. apr. 2026299 kr30 kr (11%)
1. apr. 2026269 kr21 kr (8%)
31. mar. 2026248 kr21 kr (8%)
28. mar. 2026269 kr21 kr (8%)
26. mar. 2026248 kr21 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret