Gå til hovedindhold

Scan Products 14001 - Mita Skinnespot 1-faset GU10, hvid

Scan ProductsLamperEAN: 5713080140010
Pris fra 108 krtil 136 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Scan Products 14001 - Mita Skinnespot 1-faset GU10, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F Spot uden afskærmning, Hvid
108 kr
Til butik
Scan Products Mita 1F Spot uden afskærmning, Hvid billede

Produktinformation

Mita 1F skinnespots er udført i et stilrent og tidsløstdesign, som bl.a. kan anvendes i hjemmet. Mita 1F skinnespots leveres med og uden afskærmning, samt med en unversaladapter.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 14001
EAN: 5713080140010
Varenr.: 2865910
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mita 1F 50 mm 1 fase skinnespot GU10 Hvid
109 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5 cm, hvid
112 kr
Til butik
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5 cm, hvid billede

Produktinformation

Hvid 1-faset skinnespot 1-faset skinnespot i serien Mita fra Scan Products, som er designet med en enkel og tidløs æstetik, der gør den velegnet til brug i hjemmet, restauranten, butikken eller i galleriet. Skinnespotten leveres uden skærm og inkluderer e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: diameter 34 mm
EAN: 5713080140010
Varenr.: 6645100097
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5 cm, hvid
-3%116 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mita 1F 50 mm 1 fase skinnespot GU10 Hvid
116,53 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5 cm, hvid
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5 cm, hvid
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5 cm, hvid
129 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 14001 - Mita Skinnespot 1-faset GU10, hvid
136 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 14001 - Mita Skinnespot 1-faset GU10, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 14001 - Mita Skinnespot 1-faset GU10, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK108 kr147 krKøb
2CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
3LavprisEl112 kr112 krKøb
4Greenline116 kr116 krKøb
5EL-GROSSISTEN116,53 kr116,53 krKøb
6LampeGuru.dk119 kr119 krKøb
7LavprisVVS119 kr119 krKøb
8BilligVVS DK129 kr129 krKøb
9Elvvs.dk136 kr136 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products 14001 - Mita Skinnespot 1-faset GU10, hvid

PriceData har fulgt prisen på Scan Products 14001 - Mita Skinnespot 1-faset GU10, hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Scan Products 14001 - Mita Skinnespot 1-faset GU10, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Scan Products 14001 - Mita Skinnespot 1-faset GU10, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026108 kr4 kr (4%)
3. maj 2026104 kr6 kr (6%)
24. apr. 202698 kr6 kr (6%)
23. apr. 2026104 kr6 kr (6%)
3. apr. 202698 kr5 kr (5%)
31. mar. 2026103 kr5 kr (5%)
30. mar. 202698 kr5 kr (5%)
27. mar. 2026103 kr5 kr (5%)
25. mar. 202698 kr5 kr (5%)
3. mar. 2026103 kr8 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret