Gå til hovedindhold

Scan Products 14007 - Mita Skinnespot 1-faset GU10 med afskærmning, hvid

Scan ProductsLamperEAN: 5713080140072
Pris fra 116 krtil 145 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Scan Products 14007 - Mita Skinnespot 1-faset GU10 med afskærmning, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F Spot rund, Hvid
116 kr
Til butik
Scan Products Mita 1F Spot rund, Hvid billede

Produktinformation

Mita 1F skinnespots er udført i et stilrent og tidsløstdesign, som bl.a. kan anvendes i hjemmet. Mita 1F skinnespots leveres med og uden afskærmning, samt med en universaladapter.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 14007
EAN: 5713080140072
Varenr.: 2961360
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mita 1F 85 mm 1 fase skinnespot GU10 Hvid
124 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, hvid
126 kr
Til butik
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, hvid billede

Produktinformation

Hvid 1-faset skinnespot 1-faset skinnespot i serien Mita fra Scan Products, som er designet med en enkel og tidløs æstetik, der gør den velegnet til brug i hjemmet, restauranten, butikken eller i galleriet. Skinnespotten leveres uden skærm og inkluderer e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: Diameter 55 mm; Length 85 mm
EAN: 5713080140072
Varenr.: 6645100136
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mita 1F 85 mm 1 fase skinnespot GU10 Hvid
131,28 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products 14007 - Mita Skinnespot 1-faset GU10 med afskærmning, hvid
133 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, hvid
-10%134 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, hvid
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, hvid
145 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Mita 1F skinnespot, Ø5,5 cm, hvid
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 14007 - Mita Skinnespot 1-faset GU10 med afskærmning, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products 14007 - Mita Skinnespot 1-faset GU10 med afskærmning, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK116 kr155 krKøb
2CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
3LavprisEl126 kr126 krKøb
4EL-GROSSISTEN131,28 kr131,28 krKøb
5Elvvs.dk133 kr133 krKøb
6Greenline134 kr134 krKøb
7LampeGuru.dk139 kr139 krKøb
8BilligVVS DK145 kr145 krKøb
9LavprisVVS145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products 14007 - Mita Skinnespot 1-faset GU10 med afskærmning, hvid

PriceData har fulgt prisen på Scan Products 14007 - Mita Skinnespot 1-faset GU10 med afskærmning, hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Scan Products 14007 - Mita Skinnespot 1-faset GU10 med afskærmning, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Scan Products 14007 - Mita Skinnespot 1-faset GU10 med afskærmning, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026115 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026114 kr1 kr (1%)
31. dec. 2025115 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret