Gå til hovedindhold

Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke White (1 stk)

Save My FaceMøblerEAN: 0857614002841
Pris fra 316 krtil 475 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke White (1 stk) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 316 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Save My Face Betræk til La Petite Silk White
-20%316 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Save My Face Betræk til La Petite Silk White billede

Produktinformation

Alle betræk til Save My Face puderne er i højeste kvalitet af det pågældende materiale, og alle med en perfekt tilpasset YKK lynlås. Når du køber en pude er der altid medfølgende betræk monteret på puden, i det materiale og den farve du har valgt. Vi anbe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Save My Face
EAN: 0857614002841
Varenr.: 39602897551546
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Save My Face Betræk til La Petite 100% silke White
-20%380 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Save My Face Betræk til La Petite 100% silke White billede

Produktinformation

Alle betræk til Save My Face puderne er i højeste kvalitet af det pågældende materiale, og alle med en perfekt tilpasset YKK lynlås. Når du køber en pude er der altid medfølgende betræk monteret på puden, i det materiale og den farve du har valgt.

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Save My Face pude
EAN: 0857614002841
Varenr.: 27047
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Save My Face - Betræk Til La Petite 100% Silke Hvid
399,95 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke White (1 stk)
475 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke White (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke White (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skinsense316 kr316 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk380 kr380 krKøb
3Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb
4Made4men Danmark475 kr475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke White (1 stk)

PriceData har fulgt prisen på Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke White (1 stk) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 316 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 316 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke White (1 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke White (1 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026316 kr83,95 kr (21%)
11. maj 2026399,95 kr83,95 kr (27%)
15. apr. 2026316 kr79 kr (20%)
3. apr. 2026395 kr79 kr (25%)
24. mar. 2026316 kr83,95 kr (21%)
23. mar. 2026399,95 kr83,95 kr (27%)
26. feb. 2026316 kr73,95 kr (19%)
25. feb. 2026389,95 kr73,95 kr (23%)
21. feb. 2026316 kr73,95 kr (19%)
20. feb. 2026389,95 kr73,95 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret