Gå til hovedindhold

Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke Silver (1 stk)

Save My FaceMøblerEAN: 0850014898458
Pris fra 316,8 krtil 475 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 158,2 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke Silver (1 stk) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 316.8 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Save My Face Betræk til La Petite 100% silke Silver
-20%316,8 kr
Før 396 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
S
Produktbillede

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Save My Face
EAN: 0850014898458
Varenr.: 40467988250810
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Save My Face Betræk til La Petite 100% silke Silver
-20%380 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Save My Face Betræk til La Petite 100% silke Silver billede

Produktinformation

Betræk til den lille Save my Face Pude i det lækreste silke. Alle betræk til Save My Face puderne er i højeste kvalitet af det pågældende materiale, og alle med en perfekt tilpasset YKK lynlås. Når du køber en pude er der altid medfølgende betræk monteret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Betræk til lille pude
EAN: 0850014898458
Varenr.: 30654
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Save My Face - Betræk Til La Petite 100% Silke Sølv
399,95 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke Silver (1 stk)
475 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke Silver (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke Silver (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skinsense316,8 kr316,8 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk380 kr380 krKøb
3Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb
4Made4men Danmark475 kr475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke Silver (1 stk)

PriceData har fulgt prisen på Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke Silver (1 stk) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 316,8 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 316,8 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke Silver (1 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Save My Face Betræk Til La Petite 100% Silke Silver (1 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026316,8 kr83,15 kr (21%)
11. maj 2026399,95 kr83,15 kr (26%)
15. apr. 2026316,8 kr79,2 kr (20%)
3. apr. 2026396 kr79,2 kr (25%)
24. mar. 2026316,8 kr83,15 kr (21%)
23. mar. 2026399,95 kr83,15 kr (26%)
26. feb. 2026316,8 kr73,15 kr (19%)
25. feb. 2026389,95 kr73,15 kr (23%)
21. feb. 2026316,8 kr73,15 kr (19%)
20. feb. 2026389,95 kr73,15 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret