Gå til hovedindhold

SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn

SanDiskHukommelseEAN: 0619659203917
Pris fra 217 krtil 369 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 214 kr 12. maj

Sammenlign priser på SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Ultra Dual Drive Go 128GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Grøn
217 kr
Til butik
SanDisk Ultra Dual Drive Go 128GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Grøn billede

Produktinformation

SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDDDC3-128G-G46AG
EAN: 0619659203917
Varenr.: 1001575078
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn
221 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Ultra Dual Drive Go - Absintgrøn - 128GB - USB Stick
244 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Ultra Dual Drive Go 128gb Usb-a / Usb-c Grøn
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK217 kr217 krKøb
2CS MEGASTORE DK221 kr260 krKøb
3Proshop DK244 kr283 krKøb
4Dustin DK369 kr455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn i 185 dage. Laveste pris i perioden er 151 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - absintgrøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026217 kr1 kr (0%)
24. maj 2026218 kr1 kr (0%)
23. maj 2026217 kr1 kr (0%)
22. maj 2026218 kr1 kr (0%)
16. maj 2026217 kr2 kr (1%)
14. maj 2026215 kr1 kr (0%)
12. maj 2026214 kr1 kr (0%)
8. maj 2026215 kr2 kr (1%)
7. maj 2026217 kr2 kr (1%)
3. maj 2026215 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret