Gå til hovedindhold

USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort

SanDiskHukommelseEAN: 0619659180140
Pris fra 595 krtil 819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 224 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445 kr 8. maj

Sammenlign priser på USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 595 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Ultra Dual Drive Go 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort
595 kr
Til butik
SanDisk Ultra Dual Drive Go 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort billede

Produktinformation

SanDisk Ultra Dual Drive Go - USB flashdrive - 512 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDDDC3-512G-G46
EAN: 0619659180140
Varenr.: 995829718
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Ultra Dual Drive Go - Sort - 512GB - USB Stick
682 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Ultra Dual Drive Go 512gb Usb-a / Usb-c Sort
749 kr
Til butik
Sandisk Ultra Dual Drive Go 512gb Usb-a / Usb-c Sort billede

Produktinformation

Tilslut til USB-C- og USB-A-enheder, flyt filer mellem telefoner og pc'er 512 GB kapacitet frigør plads på telefonen og lagrer store fotobiblioteker 150 MB/s læsehastighed, forkorter sikkerhedskopieringer og reducerer ventetid ved overførsler Drejeligt design beskytter stikket, kompakt til at have i lommen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB-hukommelse
Artikel nr.: SDDDC3-512G-G46
EAN: 0619659180140
Varenr.: 5011354755
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Ultra Dual Drive Go 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort
769 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort
799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK595 kr595 krKøb
2Proshop DK682 kr721 krKøb
3Dustin DK749 kr835,25 krKøb
4Ultrashop769 kr769 krKøb
5Boligcenter DK799 kr799 krKøb
6Vivas DK819 kr898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort

PriceData har fulgt prisen på USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 410 kr.

Den nuværende pris på 595 kr er 45% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for USB stik SanDisk Ultra Dual Drive Go 512 GB USB-A/USB-C 3.2 Gen 1 - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026595 kr100 kr (20%)
24. maj 2026495 kr2 kr (0%)
23. maj 2026497 kr2 kr (0%)
9. maj 2026495 kr50 kr (11%)
8. maj 2026445 kr50 kr (10%)
7. maj 2026495 kr100 kr (17%)
6. maj 2026595 kr100 kr (20%)
2. maj 2026495 kr46 kr (10%)
30. apr. 2026449 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026445 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret