Gå til hovedindhold

SanDisk Ultra, 32 GB, SDHC, klasse 10, UHS-I, 120 MB/s, klasse 1 (U1)

SanDiskElektronikEAN: 0619659183813
Pris fra 112 krtil 174 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 10. mar.

Sammenlign priser på SanDisk Ultra, 32 GB, SDHC, klasse 10, UHS-I, 120 MB/s, klasse 1 (U1) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Ultra SDHC 32GB 120MB/s
112 kr
Til butik
SanDisk Ultra SDHC 32GB 120MB/s billede

Produktinformation

SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 32 GB - UHS-I U1 / Class10 - SDHC UHS-I

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDSDUN4-032G-GN6IN
EAN: 0619659183813
Varenr.: 996499202
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Ultra 32gb Sdhc Uhs-i
118 kr
Til butik
Sandisk Ultra 32gb Sdhc Uhs-i billede

Produktinformation

32 GB kapacitet gemmer masser af højopløselige fotos og forretningsfiler 120 MB/s læsehastighed gør filoverførsel og backup hurtigere UHS-I U1 og Class 10-ydeevne sikrer jævn HD-optagelse Skrivebeskyttelseskontakt forhindrer utilsigtet sletning under brug i marken Robust, kompakt design er vandtæt, stød-, røntgen- og temperaturbestandig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: SDHC & SDXC
Artikel nr.: SDSDUN4-032G-GN6IN
EAN: 0619659183813
Varenr.: 5011209060
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Ultra, 32 GB, SDHC, klasse 10, UHS-I, 120 MB/s, klasse 1 (U1)
123 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandisk Ultra SD-kort - 32 GB SDHC
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Ultra SD - 120MB/s - 32GB
144 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Ultra SDHC 32GB 120MB/s
159 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANDISK SanDisk Ultra SDHC 32GB 120MB/s 0619659183813 Modsvarer: N/A
174 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Ultra, 32 GB, SDHC, klasse 10, UHS-I, 120 MB/s, klasse 1 (U1) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Ultra, 32 GB, SDHC, klasse 10, UHS-I, 120 MB/s, klasse 1 (U1) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK112 kr112 krKøb
2Dustin DK118 kr204,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb
4Av-Cables DK129 kr129 krKøb
5Proshop DK144 kr183 krKøb
6Ultrashop159 kr159 krKøb
7InkClub DK174 kr174 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Ultra, 32 GB, SDHC, klasse 10, UHS-I, 120 MB/s, klasse 1 (U1)

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Ultra, 32 GB, SDHC, klasse 10, UHS-I, 120 MB/s, klasse 1 (U1) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 22% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for SanDisk Ultra, 32 GB, SDHC, klasse 10, UHS-I, 120 MB/s, klasse 1 (U1). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for SanDisk Ultra, 32 GB, SDHC, klasse 10, UHS-I, 120 MB/s, klasse 1 (U1) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026112 kr1 kr (1%)
22. maj 2026111 kr2 kr (2%)
21. maj 2026113 kr1 kr (1%)
19. maj 2026114 kr4 kr (3%)
18. maj 2026118 kr1 kr (1%)
17. maj 2026119 kr1 kr (1%)
16. maj 2026118 kr2 kr (2%)
15. maj 2026120 kr2 kr (2%)
14. maj 2026122 kr10 kr (9%)
13. maj 2026112 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret