Gå til hovedindhold

HIK VISION Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri)

HIK VISIONElektronikEAN: 6931847173012
Pris fra 7.127 krtil 9.433 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.306 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.199 kr 17. maj

Sammenlign priser på Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7127 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri)
7.127 kr
Til butik
Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri) billede

Produktspecifikationer

Mærke: HIK VISION
Kategori: HD Videokameraer
Farve: 12
Artikel nr.: DS-7732NI-M4
EAN: 6931847173012
Varenr.: 9660580
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision 32-ch 1.5U 8K NVR
8.539 kr
Til butik
Hikvision 32-ch 1.5U 8K NVR billede

Produktinformation

Hikvision 32-kanal 15U 8K NVR (DS-7732NI-M4) Oplev førsteklasses sikkerhedsløsninger med Hikvision 32-kanal 15U 8K NVR (varenummer: DS-7732NI-M4). Denne højt ydende netværksvideooptager er designet til at håndtere op til 32 kameraer samtidig, hvilket gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Forside
EAN: 6931847173012
Varenr.: 25348
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HIKVISION DS-7732NI-M4 NVR 32 Kanal 8K
9.433 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK7.127 kr7.127 krKøb
2Ultrashop8.539 kr8.539 krKøb
3CompuMail DK9.433 kr9.433 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri)

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 6.199 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 26.988 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.400 kr.

Den nuværende pris på 7.127 kr er 31% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Hikvision Ultra Series DS-7732NI-M4 - NVR - netværket - rack-monterbar (valgfri) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20267.127 kr1.412 kr (17%)
20. maj 20268.539 kr2.340 kr (38%)
17. maj 20266.199 kr2.340 kr (27%)
16. maj 20268.539 kr2.040 kr (31%)
13. maj 20266.499 kr628 kr (9%)
12. maj 20267.127 kr928 kr (15%)
10. maj 20266.199 kr300 kr (5%)
9. maj 20266.499 kr628 kr (9%)
8. maj 20267.127 kr628 kr (10%)
5. maj 20266.499 kr628 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret