Gå til hovedindhold

Universal Electronics One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84"

Universal ElectronicsElektronikEAN: 8716184066351
Pris fra 307 krtil 559 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 262 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Universal Electronics One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84" og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 307 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All ULTRA SLIM WM 6621 Beslag Fladt panel 32"-84"
307 kr
Til butik
One For All ULTRA SLIM WM 6621 Beslag Fladt panel 32"-84" billede

Produktinformation

One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32"-84" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: WM6621
EAN: 8716184066351
Varenr.: 993822411
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Universal Electronics One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84"
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Universal Electronics One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Universal Electronics One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK307 kr307 krKøb
2Proshop DK559 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Universal Electronics One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84"

PriceData har fulgt prisen på Universal Electronics One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84" i 168 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 297 kr.

Den nuværende pris på 307 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Universal Electronics One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Universal Electronics One For All ULTRA SLIM WM 6621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026307 kr45 kr (17%)
1. jun. 2026262 kr45 kr (15%)
30. maj 2026307 kr45 kr (17%)
28. feb. 2026262 kr45 kr (15%)
26. feb. 2026307 kr1 kr (0%)
25. feb. 2026308 kr1 kr (0%)
24. feb. 2026307 kr1 kr (0%)
23. feb. 2026308 kr1 kr (0%)
18. feb. 2026307 kr45 kr (17%)
15. feb. 2026262 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret